1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. 2 hafta önce doğum yapan Özge Özpirinçci, fazla kilolarından kurtuldu

2 hafta önce doğum yapan Özge Özpirinçci, fazla kilolarından kurtuldu

featured

Kadın, Aşk Yeniden ve Fi gibi sevilen dizilerden tanıdığımız oyuncu Özge Özpirinçci, 8 yıldır birlikte olduğu meslektaşı Burak Yamantürk ile geçtiğimiz aylarda gözlerden uzak şekilde evlendi. Doğumdan önce nikah masasına oturan oyuncu, düğününe sadece yakın çevresini davet edip basını da uzak tuttu. Güzel oyuncu Özge Özpirinçci, 30 Kasım’da da ilk bebeği Mercan’ı dünyaya getirdi. Şimdilerde anneliğe alışmaya çalışan oyuncu, kısa sürede tüm kilolarından kurtuldu.

“EMZİRMEK KİLO VERMEYE İYİ GELİYOR”

Eşi Burak Yamantürk ile köpeğini gezdirirken görüntülenen oyuncu, 2 haftada doğum kilolarından kurtuldu. Basın mensuplarının soruları üzerine konuşan Özge Özpirinçci, “Kilolar gitti, emzirmek iyi geliyormuş. Mercan da ben de iyiyiz. Mercan her bebek gibi uyuyor, şimdi de evde annemle birlikte” dedi.

2 Hafta Önce Doğum Yapan Özge Özpirinçci, Fazla Kilolarından Kurtuldu

2 Hafta Önce Doğum Yapan Özge Özpirinçci, Fazla Kilolarından Kurtuldu

2 Hafta Önce Doğum Yapan Özge Özpirinçci, Fazla Kilolarından Kurtuldu

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap