EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

Evkur, Türkiye'nin en büyük alışveriş zincirlerinden birisi olmaktadır. Bu anlamda Türkiye’de yaşamakta olan birçok kişi alışveriş yapmaktadır. Taksitli ödeme seçenekleri sayesinde de birçok kişinin tercihi olmaktadır. Evkur Türkiye'nin hemen hemen her şehrinde bir bayisini bulundurmaktadır. İçerisinde ev ürünlerinden, teknolojik ürünlere kadar birçok ürün bulundurmaktadır.

Bu anlamda kişiler taksitli alışveriş yapmaları ile birlikte kişiler güncel borç bilgilerini de öğrenmek istemektedir. Bu yazımızda ise sizlere Evkur borç öğrenme işleminiz hakkında bilgiler vereceğiz. Sizlerde verecek olduğumuz bu bilgiler kapsamında işlemlerinizi İnternet üzerinden vakit kaybetmeden hızlı ve güvenilir bir biçimde Evkur borç öğrenmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

T.C. kimlik no ile evkur borç sorgulama işlemi yapmak için aşağıda yer alan butona tıklayarak evkur ödeme sayfası'na yönlendirileceksiniz. Sorgulama ve ödeme yapabilmeniz için 09:00 ile 23:00 saatleri arasında işlem yapmanız gerekmektedir.
EVKUR BORÇ SORGULAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Evkur Borç Öğrenme İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Evkur borç öğrenme işleminizi gerçekleştirmek için ilk olarak yukarıda bulunan butona tıklamanız gerekmektedir. Bu işleminizden sonra karşınıza çıkacak işlemleri aşağıda yer alan resimlere bakarak yapabilirsiniz.

1. Giriş ekranındaki forma T.C. kimlik numaranızı girin ve reCAPTCHA güvenlik kodunuzu onaylatın. Ardından "Devam" butonuna tıklayın.

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

2. Görüntülenen"Fatura Seçimi" ekranında "Devam" butonuna tıklayın.

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

3. "Ödeme Bilgisi" ekranında kredi kartı bilgilerinizi girin ve "Devam" butonuna tıklayın.

EVKUR Borç Sorgulama, Taksit Ödeme

4. Son kontrollerinizi yaptıktan sonra, "Onay" butonuna tıklayın. Bir pencere açılacaktır. Bankanızdan size SMS ile gelen onay kodunu buraya girin.

t.c. kimlik no ile evkur borç sorgulama

5.1. Ödemeniz başarıyla gerçekleştiğinde "Onay" ekranı bu şekilde görüntülenecektir. Yeni bir ödeme yapmak için "Başa Dön" Butonuna tıklayabilirsiniz.

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

5.2. Eğer "Hata" ekranı görüntlenirse "Başa Dön"butonuna tıklayarak "Ödeme Bilgisi" ekranına dönebilir, bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

Evkur Taksit Ödeme Hangi Bankalar ile Yapılmaktadır?

Evkur Taksit ödeme Kanallarını incelersek yukarıda belirttiğimiz evkur internet sitesi üzerinden yapılabildiği gibi Halkbank ve Yapıkredi Bankası üzerindende yapılabilmektedir. Peki belirtilen bankalar ile evkur taksit ödemelerini nasıl yapabiliriz? bu sorunun cevabı içinde yazımızın devamında yer alan resimli anlatım ile çok kolay bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapıkredi Bankası ile Evkur Taksit Ödeme

Evkur taksit ödeme işleminizi Yapıkredi Bankası üzerinden gerçekleştirmek için ilk olarak aşağıda bulunan butona tıklamanız gerekmektedir. Bu işleminizden sonra karşınıza çıkacak işlemleri aşağıda yer alan resimlere bakarak yapabilirsiniz.
Yapıkredi Bankası İle Evkur Taksit Ödemek için BURAYA Tıklayın

Yapıkredi Bankası ile Evkur Taksit Ödeme Nasıl Yapılır?

Yukarıda bulunan butona tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz Yapıkredi sistemi üzerinden aşağıda belirttiğimiz işlemleri yapmanız gerekmektedir.
1. Ödeme Seçimi ekranında "Hızlı Kurum Arama" kutucuğuna "Evkur" yazın ve görüntülenen listeden "Evkur" seçeneğini seçin.

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

2. T.C. Kimlik numaranızı ve güvenlik kodunu girin ve "Devam" butonuna tıklayın.

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

3. Listeden ödemek istediğiniz faturaları seçin ve "Devam" butonuna tıklayın.

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

4. Kredi kartı bilgilerini girin ve "Devam" butonuna tıklayın.

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

5. Onay sayfasından son kontrollerinizi yapın ve "Onay" butonuna tıklayarak ödeme işlemini tamamlayın.

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

Halkbank ile Evkur Taksit Ödeme

Evkur taksit ödeme işleminizi Halkbank üzerinden gerçekleştirmek için ilk olarak aşağıda bulunan butona tıklamanız gerekmektedir. Bu işleminizden sonra karşınıza çıkacak işlemleri aşağıda yer alan resimlere bakarak yapabilirsiniz.

Halkbank İle Evkur Taksit Ödemek için BURAYA Tıklayın

Halkbank ile Evkur Taksit Ödeme Nasıl Yapılır?

Yukarıda bulunan butona tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz Halkbank sistemi üzerinden aşağıda belirttiğimiz işlemleri yapmanız gerekmektedir.

1.Halkbank İnternet Şubesi'ni kullanarak EVKUR fatura ödemelerinizi hesabınızdan anında gerçekleştirebilirsiniz.

EVKUR Borç Sorgulama, EVKUR Taksit Ödeme

Evkur’un internet sitesi üzerinden aynı zamanda alışveriş de yapabilmektesiniz.Bu uygulaması ve resmi İnternet sitesi sayesinde mağazalarda tükenmiş olan ürünleri de kontrol edebilirsiniz. Ayrıca almış olduğunuz ürünün ne zaman teslim edileceği gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. Çünkü Evkur’dan alacak olduğunuz ürünler, kimi zaman aynı gün içerisinde alıcıya teslim edilmemektedir. Evkur senetli olarak işlem yapan en güvenilir marketlerin başında gelmektedir. Bu anlamda Evkur ile yapılmış olan alışverişlerinizi online bir şekilde güncel borç bilgisi ve diğer durumları kolayca takip edebilirsiniz.