1. Ana Sayfa
  2. Bedava İnternet

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri
turk telekom bedava internet paketleri 2020
2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketi̇ Nasil Yapilir?

2020 TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET PAKETİ NASIL YAPILIR?

Sil  Süpür

Türk Telekom’un en fazla bedava internetin kazandırıldığı uygulamaların başında Türk Telekom’un uygulaması olan online işlemler en çok bedava internet kazandıran uygulamalarının başında gelmektedir. Kullanıcılar online işlemler uygulamasını indirerek Sil Süpür alanına gelerek her hafta bedava internet kazanılabilmektedir.

Selfy

Türk Telekom tarafından özellikle selfy kullanıcılarına yönelik olan kampanyasında kullanıcılar aksam 21.00’dan sabah 09.00!a kadar badava bir şekilde internet kullanabilmektedirler. Self aracılığıyla bedava internet kazanmak isteyen Türk Telekom’luların 4545’e GECE yazarak SMS göndermeleri gerekmektedir.

Online Ödeme

Türk Telekom hemen hemen en çok bedava internet veren operatörlerin başında gelmektedir. Kullanıcıların  online işlemler uygulamasından gerçekleştirecekleri doğrultusunda bedava internet kazanabilmektedir.

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Günümüzde 4.5 G hızında sim kartı kullanımının artırılması için hattını 4.5 G uyumlu olan sim kartlarıyla değiştirilmesi halinde kullanıcılar 30 GB bedava internet kazanabilmektedir. Bunun için oyuncuların SİM  kartlarını 4.5G uyumlu olanlarla değiştirildikten sonra 5555’e 4.5G 30GB mesajını göndermesi gerekmektedir.

Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Bedava internet

Türk Telekom kullanıcıları Türk Telekom mağazalarından gerçekleştirecekleri 40 TL tutarındaki ödemelerde günlük olarak 10GB bedava internet kazanırlarken 50 TL olarak gerçekleştirilen ödemelerde haftalık olarak 10 GB bedava internet kazanılmaktadır.  Kullanıcıların 100 TL ve daha fazlası olacak ödemelerde aylık 10 GB bedava internet kazanmaktadır. Ancak kullanıcıların bu noktada dikkat etmesi gereken nokta ödeme işlemini gerçekleştirmeden önce 5555’e Senlik GB SMS’ini göndermeleri gerekmektedir.

Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından kullanıcılarına sunulacak kampanyalardan birisini ifade etmektedir. Türk Telekom’un Arayanı Bil Plus servisine abone olmaları gerekmektedir. Böylelikle 1 GB bedava internet kazanmaktadır. Bunun için mesaj bölümünden Plus yazılarak 7065’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda kullanıcıların bu kampanyadan yararlanabilmesi için 6 ay süreli olarak kayıt olmaları gerekmektedir.

E-fatura Hediye 1GB Kampanyası

Firma olarak kağıt israfını önlemek adına kullanıcılarını e-faturaya geçiş yapmaları notasında teşvik etmekte ve bedava internet vermektedir. Bu süreçte e-fatura sistemine geçiş yapan abonelerine 1 GB internet vermektedir. E – faturaya geçen kullanıcıların bedava internet kampanyasından yararlanabilmesi için 3008’e  e-mail adreslerini SMS olarak göndermeleri gerekmektedir.

Hediye Her Yöne Konuşma ve Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom kullanıcılarına birçok noktada kampanya düzenlerken kadınları es geçmemekte ve kadınlara özel kampanyalar düzenlemektedir. Kadın kullanıcılarının 30 gün içinde 30 TL ve daha fazla yüklemelerin ardından her hafta 13.00 – 14.00 arasında geçerli olacak bedava 60 dk, whatsapp için 1 GB, facebook ve twitter’da geçerli 1GB olmak üzere 2GB bedava internet kazanmaktadırlar. Bu kampanyaya aynı zamanda;
  • BİMcell
  • POcell
  • PTTCELL
  • Teknosacell
  • Selfy üyeliği bulunan kadın kullanıcılar da yararlanabilmektedir.
Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar 5555’e SOSYAL PAKET yazarak SMS göndermeleri gerekmektedir.

Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası

Türk Telekom’un yine Selfy kullanıcılarına özel olarak gerçekleştirdiği kampanyalardan birini oluşturmaktadır. Selfy mor paketler arasındaki faturasız hat kullanan abonelerine mevcut Selfy paketlerine  ek 1 GB bedava internet verilmektedir.
Kampanyaya katılmak için kullanıcıların Selfy Mor Paketleri arasındaki paketlerden birisini aktif bir şekilde kullanılıyor olması gerekmektedir. Sonrasında kullanıcıların kampanyaya dahil olabilmek için 4545’e MOR HEDİYE yazarak SMS göndermeleri gerekmektedir katılım ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilirken kullanıcıların dikkat etmesi gereken en önemli nokta söz konusu hatta düzenli olarak her ay 30 TL ve daha fazla yükleme gerçekleştiriyor olması gerekmektedir.

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap