2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

0
2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

2020 TURKCELL BEDAVA İNTERNET PAKETİ NASIL YAPILIR?

Turkcell Dijital Operatörüm Uygulaması Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell’in bedava internet verdiği kampanyalarının başında yine Turkcell’in uygulaması olan dijital operatörüm uygulaması yer almaktadır. Turkcell kullanıcılarının dijital operatörüm uygulamasını indirerek Salla Kazan bölümüne girerek bedava internet kazanabilmektedir. Bu noktada bedava internet kazanmanın en kolay yolunu ifade ederken yalnızca bölüme girmelerinin ardından cihazlarını sallamaları yeterli olmaktadır.

Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell’in sunmuş olduğu ve ister Android olsun isterse İOS olsun bütün işletim sistemlerindeki cihazlardan kolay bir şekilde kullanılabilen arama motoru olan Yaani üzerinden de bedava internet kazanılabilmektedir. Yaani arama motorunu indirerek minimum 10 gün kullanmaları ve 20 arama gerçekleştirmeleri halinde 1 GB bedava internet kazanılabilmektedir.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları

Turkcell kullanıcılarının bedava internet kazanabilecekleri bir diğer uygulama ise Goller Cepte uygulaması olmaktadır. App Store veya Google Play üzerinden indiren kullanıcılar 500 MB bedava internet kazanabilmektedir.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet

Tukcell kullanıcılarının en çok tercih ettiği ve yüksek oranlarda bedava internet kazandığı uygulamalar arasında Turkcell GNÇ uygulaması yer almaktadır. Kullanıcılar bu uygulamayı indirerek belirlenecek olan haftanın iki gününde uygulamada yer alan çatlat kısmına girerek bedava internet kazanılabilmektedir.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava İnternet

Turkcell’in geliştirmiş olduğu uygulamalar arasında yer alan BİP üzerinden de bedava internet kazanılabilmektedir. Turkcell BİP uygulaması üzerinden arkadaşlarını davet eden her kullanıcı uygulamayı yükleyen arkadaşları doğrultusunda bedava internet kazanabilmektedir. Aynı zamanda uygulama içerisinde yer alan Sürpriz Nokta üzerinden de bedava internet kazanılabilmektedir.

Turkcell UpCall Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarının bedava internet kazanabildiği uygulamalar arasında Trukcell UpCall uygulaması da yer almaktadır. Kullanıcılar uygulamayı indirerek ilk kez kullanmaları sonrasında 1 GB bedava internet kazanmaktadır.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketi 2020

Turkcell birçok hat kullanıcısında olduğu gibi yeni hat kullanıcılarına da bedava internet kampanyası düzenlemektedir. Bu süreçte Turkcell yeni yat kullanıcılarına5 GB bedava internet hediye etmektedir. Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar 2020’ye HATHEDİYESİ 5 GB yazarak göndermeleri gerekmektedir. Aynı zamanda 3 ay süresince 25 ve üzerinde TL yüklemelerinde 3 ay süreli olarak kullanılacak 5 GB bedava internet kazanmaktadır.

Çalışan Yakını Platinum 18 GB Yıllık Abonelik Kampanyası

Turkcell Türkiye’nin en geniş kullanım ağına sahip olarak çok geniş kullanıcılara hizmet verirken kendi çalışanlarını da es geçmemektedir. Çalışan yakını olan kullanıcılarına özel kampanyalar da düzenlemekte ve Turkcell Platinum düzenlenmektedir. Bu kampanya kapsamında kullanıcılar 18 GB bedava internet kazanabilmektedir.

4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası

Turkcell tarafından düzenlenen bedava internet kampanyalarından tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Kullanıcılar kampanya dahilinde kendi internet paketlerinden harcamaksızın 4.5 G seviyesinde rahatlıkla sisli ve görüntülü arama gerçekleştirebilmektedir.

Turkcell BİP Kullan Hediye 16 GB Kazan Kampanyası

Kullanıcıların kampanyadan yararlanabilmelerinin ilk şartı BİP uygulamasının indirilmesi olmaktadır. Kampanyadan yaralanabilmenin öncelikli olarak BİP uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Ardından 2222’ye BİP yazılarak sms gönderilmesi gerekmektedir. Kullanıcılar aynı zamanda bip uygulaması üzerinden bir mesajlaşma grubu kuran ya da dahil olunarak mesajlaşmaya başlanılması halinde1GB bedava internet kazanabilmektedir.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet

Kampanya dahilinde kullanıcılar 1 GB – 5 GB arlığında internetin yanı sıra Tukcell Fizy üyeliği ya da SMS de kazanabilmektedir. Turkcell sürpriz nokta kampanyasında kullanıcılar Tukcell’in geliştirdiği oyun türündeki kampanyasında Keşfet kısmından kanala ulaşarak oyna mesajının iletilmesiyle kampanyaya katılım sağlanabilmektedir.

Yorum Yap

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.