1. Ana Sayfa
  2. Bedava İnternet

2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri
vodafone bedava internet paketleri 2020
2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

2020 VODAFONE BEDAVA İNTERNET PAKETİ NASIL YAPILIR?

Günümüzde iletişimin önemli bir ağını internet oluşturmaktadır. Bu nedenle de günümüzde hat kullanıcıları paket tercihinde bulunurken aynı zamanda operatörler kullanıcılarına bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Türkiye’de en çok kullanılan operatörler arasında yer alan Vodafone’da kullanıcılarına bedava internet noktasında ister faturalı isterse faturasız hat kullanıcısı olsun geniş bir bedava internet kampanyaları sunmaktadır.

Bana Ne Var

Vodafone’nin mobil uygulaması olan yanımda uygulaması üzerinden bana ne var sekmesine gelinerek çark çevrilerek bedava internet kazanabilmektedir. Kullanıcılar her hafta bu alandan bedava internet kazanılabilmektedir.

İnternet Avcıları Oyunu

Vodafone tarafından Freezone kullanıcılarına özel sunulan İnternet Avcıları oyununda internet kazanılabilmektedir. Oyuncular oyun içerisindeki BİT’leri öldürmek yoluyla bedava internet kazanılabilmektedir. Böylelikle saatlik ya da günlük olarak bedava internet kazanılabilmektedir.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet

Vodafone kullanıcıları yine Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek her hafta pazartesi günleri 1 kez olmak üzere 1 GB bedava internet kazanılabilmektedir.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet

Vodafone kullanıcıları 2 GB bedava internet kazanabilmek için iki farklı yola başvurabilmektedir. İlk yol olarak Vodafone Yanımda uygulamasından Bana Ne Var kısmına gelinerek 2 GB bedava internet kazanılabilmektedir. İkinci yol ise kullanıcıların SMS bölümlerinden 3636’ya Super2GB yazarak göndermeleri gerekmektedir. 1 ay süresi olan bu kampanyanın ay sonunda iptal edilmesi gerekmektedir. Bunun nedeni kampanya ilk ay ücretsiz olurken sonrasında ücretli olmaktadır.

Vodafone Sürpriz Bedava İnternet

Vodafone kullanıcıları ücretsiz bedava internet kazanabilmek için 6666’ya SURPRIZ yazarak SMS göndermeleriyle sürpriz bedava internet kazanabilmektedir.

Vodafone Yükle Kazan 2 GB Bedava İnternet

Vodafone’nin 26 yaş altında faturasız hat kullanıcıları olmaları halinde dahil olabilecekleri bir kampanya olarak her hafta pazartesi günleri gerçekleştirecekleri 30 TL ve daha fazla yüklemeleri 2 GB bedava internet kazanabilmektedir.

Vodafone Yedek İle 500 MB İnternet Bedava

Vodafone Akıl Küpü bünyesindeki kampanyadan kullanıcılar 3 defa yararlanabilmektedir. 3636’ya gönderilecek olan 500YEDEKMB yazılarak gönderilmesi gerekmektedir.

500 MB Bedava İnternet

Vodafone kullanıcılarının yararlanabileceği bir diğer 500 MB kampanyası olan bu kampanya da kullanıcıların NET 500 MB yazarak 3636’ya göndermesi yeterli olmaktadır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testine Katıl 3 GB İnternet Bedava

Seviyorum internet testine katılım gerçekleştiren Vodafone bedava internet kazanılabilmektedir. Teste katılarak tamamlaması sonrasında kullanıcıların girecekleri telefon numaralarına 24 saat geçerli olmak üzere 3 GB bedava internet kazanmaktadır.

Vodafone E-Fatura 1 GB İnternet Hediye

Vodafone kullanıcılarının e-faturaya geçmesini istemesi nedeniyle kullanıcılarının e-faturaya geçtiği takdirde 15 gün kullanabilecekleri 1 GB bedava internet kazanabilmektedir. Kullanıcıların kampanyadan yararlanabilmeleri için bilgilerini 700’a SMS göndermeleri gerekmektedir.

FreeZone Saçma Güzel Bedava İnternet

Vodafone’nin Freezone abonelerine sunduğu bedava internet kampanyasında kmpanya koşullarını sağlayan abonelere yıl boyu yararlanabilecekleri ve her ay yararlanabilecekleri 2 GB bedava internet kazanabilmektedir.

Vodafone Mobil Ödeme ile 1 GB Bedava İnternet

Vodafone kullanıcılarına ödeme süreçlerinde de bedava internet sunmaktadır. Kullanıcıların App Store, Play Store ve Spotify üzerinden gerçekleştirecekleri 10 TL veya daha yüksek tutarlı harcamaları sonrasında 1 GB bedava internet kazanabilmektedir.

Vodafone 4.5G ile Bedava İnternet

Vodafone tarafından kullanıcılarının bütün hatlarını 4.5G uyumlu hale getirmeyi hedeflediği kampanyayı ifade etmektedir. İster faturalı isterse faturasız olsun bütün kullanıcıların dahil olduğu kampanya da Sim kartını 4.5G uyumlu SİM kartlarıyla değiştirmeleri sonrasında 4545’e 4.5G SMS’ini göndermeleri yeterli olmaktadır.

Vodafone 60 GB Bedava İnternet

Vodafone faturasız hattını faturalı hatta taşıyan kullanıcılarına 60 GB bedava internet hediye etmektedir. Vodafone uyumlu olan ya da RED tarifelerini kullanan kullanıcılarına her ay 5GB  bedava internet düzenli olarak verilmektedir.

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap