1. Ana Sayfa
  2. Televizyon

2020 Yılbaşı gecesi hangi kanalda ne var?

2020 Yılbaşı gecesi hangi kanalda ne var?
2020 yilbasi gecesi hangi kanalda ne var

2020 Yılbaşı gecesi televizyon programları! Büyük heyecanla beklenen yeni yıl akşamında en fazla yapılan faaliyetler aralarında televizyon izlemek geliyor. Bir çok kanalda yılbaşı özel programları ve diziler yer alıyor. Geceyi evinde geçirecek vatandaşlar ise yeni yıl akşamı televizyonda neler olduğunu araştırmaya başladı. İşte 2020 Yılbaşı gecesi hangi kanalda ne var? sorusunun cevabı…

Star Tv 2020 yeni yıl (yayın akışı) programı

Star Tv’de 31 Aralık 2019 gecesi Simge Fıstıkoğlu sunumu ile ekranlara gelecek olan eğlenceli bir program yayınlanacak. NTV ile ortak yaynlanacak programda ‘Fikret Şeneş Kimler Geldi Kimler Geçti’albümünde Fikret Şenses şarkıları seslendirilecek. Sezen Aksu, Buray, Rafet El Roman, Şevval Sam, Fatma Turgut, Manga, Haktan, Nalan, Tuğba Özerk, Evrencan Gündüz, Serel Yereli, ve Cem Yenel gibi ünlü isimler sahnede yer alacak.

TV8- O Ses Türkiye Yılbaşı Özel

O Ses Türkiye’nin yılbaşına özel yayınlanacak olan bölümünde her sene olduğu gibi ünlü isimler sahnede olacak. Jüri üyeliğini ise her zaman olduğu gibi Beyaz, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise üstlenecek. 31 Aralık 2019 Salı günü saat 20.00’da ekranlarda olacak bölümün ünlü isimleri ise Afra Saraçoğlu, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinçci, Şebnem Bozoklu, Şükrü Özyıldız, Tuvana Türkay, İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Bergüzar Korel, Fırat Aydınus, Max Kruse ve Danilo Zanna olarak belirlenmiş.

Kanal D- Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel- Bir Demet Tiyatro

Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın yılbaşı özel programında Yılmaz Erdoğan sahnede olacak. Bir Demet Tiyatro oyunu ile sürpriz yapacak olan programda Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ Mükremin Çıtır, Lütfiye Çıtır ve Feriştah karakterleriyle unutulmaz bir gece yaşatacak. Bunların yanı sıra Gülben Ergen, Ümit Besen, Suzan Kardeş, Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Ersay Üner gibi isimler de seyirci ile buluşacak. Program Salı akşamı 20.00’da başlayacak.

ATV- Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı Özel Yayını

31 Aralık Salı akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı Özel seyirci ile buluşacak. Yılbaşı özel bölümünde yarışmacılar ünlü isimlerden oluşacak ve elde edilen gelirler bağış olarak harcanacak.

MİLLİ PİYANGO 2020 YILBAŞI ÇEKİLİŞİ HANGİ KANALDA?

Geçtiğimiz yıllarda yapılan değişiklikle birlikte Milli Piyango İdaresi çekilişlerinin yayını TRT’den alınmış ve Milli Piyango İdaresi’nin resmi internet adresinde canlı olarak yayınlanmaya başlamıştı. Bu yıl da çekilişleri canlı olarak izlemek isteyen kişiler kurumun internet adresi olan “mpi.gov.tr” üzerinde bulunan ilgili linke tıklayarak çekilişleri canlı olarak izleyebilecek.

Çekiliş başladığında aktif hale getirilecek olan link çekilişin sona ermesinin ardından yine eski haline dönecek.

Milli Piyango 2020 Yılbaşı Çekilişi Canlı İzlemek İçin Tıklayın

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap