Acun Ilıcalı Aycan'ın Şifreli Konuşmasını Çözdü mü? Aycan Yanaç'ın Şifreli Konuşması

Acun Ilıcalı Aycan'ın Şifreli Konuşmasını Çözdü mü?

Survivör ünlüler takımında Aycan'ın takipçileri acun ılıcalı aycan'ın şifreli konuşmasını çözdü mü? arayışında bulunurken, Acun Ilıcalı bu konuya esprili bir dille yaklaştı. Acun Ilıcalı, Aycan Yanaç'ın konuşmasını çözmek için bir dedektif gibi çalıştığını ifade etti.

Aycan'ı Üzen O Konu Neydi?

Ünlüler takımının beğenilen yarışmacısı Aycan Yanaç'ın bir süredir mutsuz görünmesi, programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı'nın dikkatinden kaçmadı. Acun Ilıcalı'nın durumu Aycan'a sorması Aycan'ın ilginç bir şekilde birşey duydum ona üzüldüm demesi üzerine Acun Ilıcalı araştırmaya başladı. Aycan'ın kimden ve hangi konuda bilgi aldığını araştıran Ilıcalı, bundan iki hafta önce ünlüler takımının iletişim oyununu kazandığını hatırladığını ve araştırmalarına başladığını belirtmişti. Acun Ilıcalı yapmış olduğu çalışmanın sonucunu ada konseyinde açıkladı.

Aycan Yanaç Kimden Haber Alıyor?

Aycan Yanaç'a mizahi bir üslupla açıklama yapan Acun Ilıcalı, Aycan'ın şifreli konuşmayı İstanbul'daki arkadaşı Asena ile yaptığını açıkladı. Diğer yarışmacıların hayretle dinlediği konuşmada Acun Ilıcalı ve Aycan Yanaç konu ili ilgili ser verip sır vermedi.

Bu yayınları beğenebilirsiniz

  1. Küfür ve Hakaret içeren yorumlar yazmayınız.
  2. Yorumlarınıza gelen cevaplardan haberdar olmak için "Yorum eklemek için bir kimlik seçin: " bölümünden "Google" seçeneğiyle google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Yada "Adı/Url" veya Anonim seçeneğini kullanarak yorum yazabilirsiniz.
  3. Bir kod eklemek için şunu kullanın <i rel="pre">kod_buraya</i>
  4. Bir alıntı eklemek için şunu kullanın <b rel="quote">alıntı_buraya</b>
  5. Bir resim eklemek için şunu kullanın <i rel="image">resim_url_buraya</i>