-->

Kim Kardashian Kimdir? Kim Kardashian Türkler Hakkında Ne Söyledi?

Kim Kardashian Kimdir?

Kim kardashian kimdir, Türkler hakkında ne söyledi, ne gibi ithamlarda bulundu, konuları gündemde geniş yankı bulmuştur.

Kim Kardashian Kimdir?

Kim kardashian anne tarafından İskoç baba tarafından ermeni Hollanda kökenlidir. Babası O. J. Sipson'ın avukatlığını yapmış ünlü bir avukat olup 30 Eylül 2003'te vefat etmiştir. Annesi ise Kris Jenner 1989'da babasından boşanıp 1991'de eski Olimpiyat atleti Buruce Jenner ile evlenmiştir. O. J. Sipson onun vaftiz babasıdır ve üç öz kardeşi vardır. 2007 yılına kadar Paris Hilton'un parti arkadaşı olarak tanınan Kim Kardashian adını erkek arkadaşı Ray J ile çekilmiş porno videosunun basına yayılmasını yasal olarak enğellemek istediği zaman duyurmuştur.

Kim Kardashian Türklere Ne Dedi?

ABD asıllı ermeni yıldız Kim Kardashian, 167 milyon takipçili instağram hesabından toplam 7 paylaşım yaparak Türklerin Ermeniler'e soykırım yaptığını söyledi:
Ermeni asıllı Kardashian şöyle yazdı:
"Toplamda 1,5 milyon Ermeni öldürüldü. Osmanlı Türkleri kadın ve çocuklarıda öldürdü" şeklinde paylaşım yaptı. Bu paylaşımı üzerine kısa sürede Türklerden linç yedi.

Bu yayınları beğenebilirsiniz

  1. Küfür ve Hakaret içeren yorumlar yazmayınız.
  2. Yorumlarınıza gelen cevaplardan haberdar olmak için "Yorum eklemek için bir kimlik seçin: " bölümünden "Google" seçeneğiyle google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Yada "Adı/Url" veya Anonim seçeneğini kullanarak yorum yazabilirsiniz.
  3. Bir kod eklemek için şunu kullanın <i rel="pre">kod_buraya</i>
  4. Bir alıntı eklemek için şunu kullanın <b rel="quote">alıntı_buraya</b>
  5. Bir resim eklemek için şunu kullanın <i rel="image">resim_url_buraya</i>