-->

Müge Anlı'daki Burhan Aykurt Cinayeti Çözüldü mü?

Son günlerde burhan aykurt cinayeti ile ilgili araştırma yapan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı'nda cinayetin çözülüp çözülmediği merak konusu. 29 Kasım 2018 tarihinden bu yana kayıp olan Burhan Aykurt, 15 ay sonra ölü olara…
Müge Anlı'daki Burhan Aykurt Cinayeti Çözüldü mü?
Müge Anlı'daki Burhan Aykurt Cinayeti Çözüldü mü?Son günlerde burhan aykurt cinayeti ile ilgili araştırma yapan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı'nda cinayetin çözülüp çözülmediği merak konusu. 29 Kasım 2018 tarihinden bu yana kayıp olan Burhan Aykurt, 15 ay sonra ölü olarak bulundu. Evine 45 km uzaklıkta, sarp bir arazide cesedi bulunan genç adamı kimin ya da kimlerin öldürdüğü merak konusu.

Muğla Fethiye'de Kayboldu, Dalaman'da Cesedi Bulundu

Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşayan ve 29 Kasım 2018'den bu yana kendisinden haber alınamayan Burhan Aykurt'un cenazesi Dalaman'da sarp bir arazide bulundu. Kayaların arasında bulunan cesedi av köpeği farketti. Sahibi durumu anlayınca köy muhtarına haber verdi. Olay yerine gelen güvenlik güçleri cesedin kayıp olarak aranan Burhan Aykurt'a ait olduğunu tespit etti. Genç adamın kimliği olay yerinde bulunan cüzdanı sayesinde belirlendi.

Abisinin Şüpheli Tavırları Dikkat Çekiyor

15 ay boyunca kendisinden haber alınamayan ve 15 ayın sonunda cesedi bulunan 35 yaşındaki Burhan Aykurt'un nasıl ve kim tarafından öldürüldüğü araştırılıyor. Bu süreçte Müge Anlı İle Tatlı Sert programına katılan genç adamın abisinin iddiaları da dikkat çekiyor. Kardeşinin başına sert bir cisim vurularak öldürüldüğünü ve ormanlık alana atıldığını düşünen abi, cesedin bulunmasıyla şok etkisi yarattı.

  1. Küfür ve Hakaret içeren yorumlar yazmayınız.
  2. Yorumlarınıza gelen cevaplardan haberdar olmak için "Yorum eklemek için bir kimlik seçin: " bölümünden "Google" seçeneğiyle google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Yada "Adı/Url" veya Anonim seçeneğini kullanarak yorum yazabilirsiniz.
  3. Bir kod eklemek için şunu kullanın <i rel="pre">kod_buraya</i>
  4. Bir alıntı eklemek için şunu kullanın <b rel="quote">alıntı_buraya</b>
  5. Bir resim eklemek için şunu kullanın <i rel="image">resim_url_buraya</i>