Özgü Namal Setlere Dönüyor Mu? Özgü Namal Hangi Dizide Oynayacak? Özgü Namal Kimdir?

Özgü Namal Setlere Dönüyor Mu?

2013 yılında son oynadığı''Merhamet'' dizisi ile setlere ara veren Özgü Namal, Özgü Namal setlere dönüyor mu? sorusunun cevabını bu günlerde evet diyerek açıkladı.2014-215 sezonunda Yetenek Sizsiniz programında Acun Ilıcalı, Murat Boz ve Eser Yenenler ile jüri üyeliği yaptıktan sonra ekranlara ara veren güzel oyuncu, bir dizi ve sinema filmi için teklif aldığı ortaya çıktı.

Özgü Namal Kimdir?

1978 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Melahat Özgü Namal, 14 yaşında Enis Fosforoğlu tiyatrosunda oyunculuğa başlamıştır. Babasını adı Kubilay, annesinin adı Akile olan oyuncunun Duygu adında da bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Özgü Namal ilk ve orta dereceli eğitim hayatını Üsküdar Cumhuriyet Lisesinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitiren Özgü Namal, 1998 yılında ''Affet Bizi Hocam'' dizisi ile oyunculuk hayatına başlamıştır.
Karate Can, Yeditepe İstanbul dizileri ile kariyerine devam eden oyuncu, Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Elif karakteri ile ön plana çıkmıştır. Hanımın Çiftliği dizisi ile de dizi sektörünün aranılan ve en çok kazanan kadın oyuncuları arasında yerini almıştır. 1, Beyaz İnci TV ödüllerinde en iyi kadın oyuncu ödüllerini de alan Özgü Namal'ın 2008 yılında 3 sinema filmi vizyona girmiştir. Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Özgü Namal Muğla'da köy evi yaptırarak yaşamına devam etmektedir.

Özgü Namal Setlere Ne Zaman Dönecek?

Uzun zamandır setlerden uzak olan Özgü Namal, çocuklarının eğitimi için geldiği İstanbul'da, yeni projeler için teklif aldığını ve internet dizilerinde oynamak istediğini açıkladı.150 dakikalık dizilerde oynamak istemediği ve bu yüzden kısa olan internet dizilerini tercih ettiği öğrenildi.2014 yılında dönemin yüksek ücret alan oyuncuları arasında bulunan Özgü Namal, salgından önce bir sinema filmine ve bir dizi çekimine evet dediği alınan bilgiler arasındadır.

Bu yayınları beğenebilirsiniz

  1. Küfür ve Hakaret içeren yorumlar yazmayınız.
  2. Yorumlarınıza gelen cevaplardan haberdar olmak için "Yorum eklemek için bir kimlik seçin: " bölümünden "Google" seçeneğiyle google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Yada "Adı/Url" veya Anonim seçeneğini kullanarak yorum yazabilirsiniz.
  3. Bir kod eklemek için şunu kullanın <i rel="pre">kod_buraya</i>
  4. Bir alıntı eklemek için şunu kullanın <b rel="quote">alıntı_buraya</b>
  5. Bir resim eklemek için şunu kullanın <i rel="image">resim_url_buraya</i>