-->

AUZEF Final Sınavı Ne Zaman? AUZEF Sınav Giriş Kağıdı Nasıl Alınır?

AUZEF Final Sınavı

İstanbul Üniversitesi yönetmeliğinde olan Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi öğrencisi olan kişiler tarafından sıkça sorulan auzef final sınavı ne zaman? AUZEF final sınavları nereden ve nasıl yapılacak?

AUZEF Final Sınavı Tarihleri

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi öğrencileri bilinen üzere 13 ve 14 Kasım tarihlerinde vize sınavlarını tamamladı. Vize sınavı sonuçlarının açıklanmasını bekleyen AUZEF öğrencileri, diğer yandan da final sınavının tarihlerini ve nasıl yapılacağını araştırmaya başladı. İstanbul Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre 13 ve 14 Ocak tarihlerinde AUZEF final sınavları iki farklı oturumda yapılarak AUZEF öğrencilerinin mezun olmasını sağlanacak.

AUZEF Giriş Kağıdı Nasıl Alınacak?

AUZEF final sınavına girebilmek için öğrencilerin bir adet kimliklerini belirten sınav giriş kağıdına ihtiyacı olacak. Bu sınav giriş kağıdına İstanbul Üniversitesi AUZEF giriş portalındanda ulaşabilecekleri gibi, üniversite konsluğundan da elden bir şekilde alınabilecek. İstanbul Üniversitesi internet sitesi üzerinden bazı öğrencilere sınav giriş kağıdı verilmeye başlandı.

Bu yayınları beğenebilirsiniz

  1. Küfür ve Hakaret içeren yorumlar yazmayınız.
  2. Yorumlarınıza gelen cevaplardan haberdar olmak için "Yorum eklemek için bir kimlik seçin: " bölümünden "Google" seçeneğiyle google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Yada "Adı/Url" veya Anonim seçeneğini kullanarak yorum yazabilirsiniz.
  3. Bir kod eklemek için şunu kullanın <i rel="pre">kod_buraya</i>
  4. Bir alıntı eklemek için şunu kullanın <b rel="quote">alıntı_buraya</b>
  5. Bir resim eklemek için şunu kullanın <i rel="image">resim_url_buraya</i>