-->

EBA Teneffüs Zamanı Nedir? Eba Teneffüs Zamanı İçeriklerinde Neler Var?

Yeni hizmete açılan EBA Teneffüs zamanı nedir? diye merak eden birçok kişi, uygulamanın içeriğini de merak ediyor. Yaklaşık bir aydır sık şekilde kullanılan ve gidere gelişmekte olan bir eğitim platformu olan EBA'ya eklenen …
EBA Teneffüs Zamanı Nedir? Eba Teneffüs Zamanı İçeriklerinde Neler Var?
EBA Teneffüs Zamanı Nedir?

Yeni hizmete açılan EBA Teneffüs zamanı nedir?diye merak eden birçok kişi, uygulamanın içeriğini de merak ediyor. Yaklaşık bir aydır sık şekilde kullanılan ve gidere gelişmekte olan bir eğitim platformu olan EBA'ya eklenen ve yeni bir özellik olan teneffüs zamanı, içeriğinde birçok özellikle barındırıyor.

Nedir Bu Teneffüs Zamanı?

Öğrenciler için keyifli ve eğitici bir zaman geçirme uygulaması olarak hayata geçen teneffüs zamanı, her yaştan kullanıcısı içi oyun ve içerikler barındırıyor. Genel olarak zeka ve dikkat oyunları içeren uygulamada, farklı içerikler de yer alıyor. Oyunların yanı sıra gezinti turları da içeren sistemde, birçok kültürel miras ve müze gezilebiliyor.

Eba Teneffüs Zamanında Yer Alan İçerikler

Yeni kullanıma açılan EBA Teneffüs zamanında, sözel, sayısal, görsel, mantık, bellek ve dikkat’ten oluşan 6 kategoride, 24 farklı egzersiz bulunuyor. Ayrıca Griceviz adı verilen bir yapay zekayı da içerisinde barındıran uygulama, bu sayede öğrencilerin ne şekilde daha kolay ve etkili öğrenebildiklerini analiz ederek daha uygun oyunları sunabiliyor.

  1. Küfür ve Hakaret içeren yorumlar yazmayınız.
  2. Yorumlarınıza gelen cevaplardan haberdar olmak için "Yorum eklemek için bir kimlik seçin: " bölümünden "Google" seçeneğiyle google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Yada "Adı/Url" veya Anonim seçeneğini kullanarak yorum yazabilirsiniz.
  3. Bir kod eklemek için şunu kullanın <i rel="pre">kod_buraya</i>
  4. Bir alıntı eklemek için şunu kullanın <b rel="quote">alıntı_buraya</b>
  5. Bir resim eklemek için şunu kullanın <i rel="image">resim_url_buraya</i>