Ben Efsaneyim Alternatif Son izle, Ben Efsaneyim 2 Çıkacak mı?

Ben Efsaneyim Alternatif Son izle, Ben Efsaneyim 2 Çıkacak mı?
ben bir efsaneyim,ben efsaneyim,ben efsaneyim full izle,ben efsaneyim izle,i am legend izle gibi kelimelerin google arama motoru üzerinden çok arandığı son zamanlarda sizler için ben efsaneyim alternatif son senaryosunu ortaya çıkardık. Sizde ben efsaneyim alternatif son ile ilgili Ben Efsaneyim 2 filmi çıkar mı yorumlarınızı sayfamızın altında yer alan yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

2007 yılında vizyona giren ve baş rolünde Will Smith’in yer aldığı Ben Efsaneyim (I Am Legend), dünya çapında elde ettiği 585 milyon dolarlık hasılatla birlikte başarılı bir işe imza atmıştı. Özellikle filmin 150 milyon dolarlık bir bütçeyle çekilmesi söz konusu olunca.

Sinema severler tarafından ben efsaneyim izlendikten sonra bir hayli sevilmesinin ardından Ben Efsaneyim 2 çıkacak mı soruları google gibi arama motorlarında aranmaya başladı. Bu soruya ilk cevap filmin senaryo ekibinde yer alan Akiva Goldsman’dan geldi. Kış Masalı filmiyle birlikte ilk yönetmenlik tecrübesini yaşan Goldsman, I Am Legend 2 (Ben Efsaneyim 2) filmiyle ilgili sorulan bir soruya şöyle bir cevap verdi;

“Ben Efsaneyim 2 izlemek isteyen sinema severler için filmin çekilmesiyle ilgili bir çok denememiz oldu. Hatta bununla ilgili olarak Ben Efsaneyim Alternatif Son senaryosunu ortaya çıkardık. Özellikle ilk film öncesi senaryosu bir hayli ilgili çekici oldu. Hatta içerisinde hayvanat bahçesinden kaçmış ve virüse maruz kalmış fillerimiz de vardı.”

Ancak yaptığı açıklamayla birlikte filmin çekilip çekilmeyeceğine dair kesin bir bilgi yer almasa da, yapılan konuşmayla birlikte filmin en azından senaryosunun Goldsman’dan çıkmayacağını düşünebiliriz

Ben Efsaneyim İzle (Alternatif Son)

Ben Efsaneyim Film Özeti


Francis Lawrence yönettiği Ben Efsaneyim filminde; Robert Neville başarılı bir bilim adamıdır ve insanlığı yok edeceğine inanılan,önüne geçilemez tehlikeli virüs ona bulaşmamıştır. Virüs çok kısa bir zamanda insanların ölümüne sebep olmuş, sonuçta Neville New York'ta hayatta kalan tek insan olmayı başarmıştır. Ancak Neville'in durumu çok zordur çünkü belki de dünya üzerindeki tek insan kendisidir. Üç yıl boyunca dolaşmakta, yaydığı radyo mesajları ile hayatta kalan insanlara ulaşmaya çalışmaktadır.Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir. Salgından sağ kurtulan eski insan-yeni mutantlar Neville'in ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler.

Filmin sahnelerinden bazılarında New York’un boşaltıldığı ve karantinaya alındığı görülüyor. Ayrıca filmde New York, polis ve ordu kontrolüne alınıyor. Kovid- 19 salgını sürecinde ise filmdekine benzer şekilde New York sokaklarının boş olduğu dikkat çekerken ordu veya polis şuan şehrin kontrolünü almadı.

23 Yorumlar

 1. 13 yıl aradan sonra 2. si çıkmaz. ama çıkarsa izleriz :)

  YanıtlayınSil
 2. benefsaneyim08 Şubat, 2020

  arkadaşlar film felan çıkmayacak izleyenler sonunu beğenmediği için alternatif bir son hazırladılar böyle bitti diye.anlayacağınız diye bişey çıkmayacak.

  YanıtlayınSil
 3. Ben efsaneyim 2 filmini beklerken ben efsaneyim 2020'yi yaşamaya başladık. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. filmin ismini buldum ben efsaneyim CORONA, çekin filmi hadi. :)

   Sil
 4. evden dışarı çıkamadığım için az önce filmi izledim 13 yıl önce vizyona giren filmi yeni izledim çok beğendim hemen googleda ben efsaneyim 2 diye arama yaptım böyle bir filmin serileri olacağını düşündüm ama yokmuş çok ilginç :) bu arada alternatif son daha güzel bence bu son ile robert ile devam edilip filmin serisi çekilebilirmiş. son olarak izlemeyen herkesin filmi izlemesi gerekli çok beğeneceklerinden eminim

  YanıtlayınSil
 5. Çok beğendim

  YanıtlayınSil
 6. Anladığım kadarıyla ben efsaneyim 2 filmini çekmeyi denemişler ama sadece denemeyle kalmış bu çekimler doğrumu anlamışım?

  YanıtlayınSil
 7. Gerçekten iyi oynamış, iyi yapılmış film

  YanıtlayınSil
 8. nasıl izleyebilirim

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. 2.filmi çıkmadığı için izleyemezsin

   Sil
  2. googleye ben efsaneyim izle yaz

   Sil
 9. arkadaşlar film felan çıkmayacak izleyenler sonunu beğenmediği için alternatif bir son hazırladılar böyle bitti diye.anlayacağınız diye bişey çıkmayacak.

  YanıtlayınSil
 10. Ben efsaneyim filmini ve 2. Çıkçakmı anlatan mükemmel site tavsiye ederim

  YanıtlayınSil
 11. Ben efsaneyim filmini ve 2. Çıkçakmı anlatan mükemmel site tavsiye ederim

  YanıtlayınSil
 12. Ben efsaneyim filmi kesinlikle izlenmesi gereken filmler içinde bir baş yapıt bence ve yazıda da belirtildi gibi günümüz olaylarıyla benzerliği var. Keşke filmin 2.si'de çekilse.

  YanıtlayınSil
 13. Mükemmel bir filmdi. Keşke 2. Side çıksa çok memnun olurummmm.

  YanıtlayınSil
 14. Ben efsaneyim filmi kesinlikle izlenmesi gereken filmler içinde bir baş yapıt bence ve yazıda da belirtildi gibi günümüz olaylarıyla benzerliği var. Keşke filmin 2.si'de çekilse.

  YanıtlayınSil
 15. Sanmam. Ben efsaneyim filminin sonunda ikincisinin sinyalleri hiç verilmedi ve aradan baya bir zaman geçti neredeyse birinci film unutuldu ama çıkmış olsa çok izlenme alacağından eminim ve çıkarsa bende izlerim.

  YanıtlayınSil
 16. Bence 2. Sini çekmek yerine benzer bir film daha çekebilirler

  YanıtlayınSil
 17. Ben efsaneyim filminin 1.cisi çok güzel olmuştu ben çok beğendim fakat 2.cisinin gelmesi zor gibi duruyor.ama küçük büyük herkesin izlemesi gereken bir başyapıt olduğunu düşünüyorum günümüz dünyasında olan şeyler anlatılıyor izlmeyenlere tavsiye ederim

  YanıtlayınSil
 18. Ben efsaneyim filminin 1 i bence çok harika olmuştu yenisi geledebilir .ama sonunu çok iyi getirdikleri için sanmam küçük büyük bence herkes izlemeli bu filmi çıkarılacak çok güzel dersler var.günümüz olayları ile de ilgili.insallah 2.cisi gelir.

  YanıtlayınSil
 19. Ben efsaneyim filminin 1 i bence çok harika olmuştu yenisi geledebilir .ama sonunu çok iyi getirdikleri için sanmam küçük büyük bence herkes izlemeli bu filmi çıkarılacak çok güzel dersler var.günümüz olayları ile de ilgili.insallah 2.cisi gelir.

  YanıtlayınSil
Daha yeni Daha eski