TC Kimlik Numarası ile Ehliyet Sınav Sonuçları 2021

TC Kimlik Numarası ile Ehliyet Sınav Sonuçları

T.C. kimlik numarası kullanarak ehliyet sınav sonucu sorgulama işlemini Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirtilen sayfasından tarih sırasına göre öğrenebilirsiniz. Yazımızın sonunda yer alan linke tıklayarak sonuç sayfasına ulaşabilirsiniz.

Motorlu taşıtlar sürücü adayı iseniz ve sınava girdiyseniz sonuçları öğrenme için aşağıda vereceğimiz bilgi ve linki kullanarak gireceğiniz sayfadan kolaylıkla işlemlerinizi halledebilirsiniz. Ehliyet sınavları MEB'in uygulama takviminde belirttiği tarihlerde yapılmaktadır.

MEB tarafından yapılan açıklama ile birlikte e-sınav sistemine geçildi. Bu sistem ile birlikte adaylar elektronik ehliyet sınavı bitiminde sonuçlarını otomatik olarak öğrenebilir. e-sınav elektronik ehliyet sınav sonuçları, MEB artık merkezi sınav yerine elektronik ehliyet sınavı yapıyor. Sınav bitiminde e-sınav salonunda yer alan bilgisayardan sonuçlarınızı anında öğrenebiliyorsunuz.

TC Kimlik No ile Ehliyet Sınav Sonucu Sorgulamak İçin BURAYA Tıklayın

Ehliyet Sınav Sonucu Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan ehliyet sınavları artık e-sınav sistemi ile gerçekleştiriliyor. Bu sistem ile birlikte adaylar elektronik ehliyet sınavı bitiminde sonuçlarını otomatik olarak öğrenebilir. MEB artık merkezi sınav yerine elektronik ehliyet sınavı yapıyor. Peki 2021 Ehliyet Sınavı sonuçları nasıl öğrenilir? e-Sınav MEB ehliyet sınav sonucu sorgulama

E-SINAV 2021 EHLİYET SINAVI SONUÇLARI SORGULA


Sınav bitiminde e-sınav salonunda yer alan bilgisayardan sonuçlarınızı anında öğrenebiliyorsunuz.

6 Yorumlar

 1. Yorumlar bölümünden T.C. Kimlik numaranızı paylaşmayanız. Yukarıda verilen buton üzerinden sınav sonuçları sayfasına giderek sonuç sorgulamanızı Milli Eğitim Bakanlığı'na ait web sitesi üzerinden sorgulayınız.

  YanıtlayınSil
 2. Ehliyet sınav sonuçlarını sorgulama konusunda bilgilendirici bir paylaşım olmuş, teşekkür ederiz. Bu konuda sorun yaşayan birçok insan var. Sınava girip de sonucunu nasıl öğreneceğini bilmeyenler, bu paylaşımdan faydalanabilir.

  YanıtlayınSil
 3. Sınav sonuçunu öğrenme adına daha da kolaylaştırılmış Tc numarası ile işlem yapma hızı da artırılmış oldu. Ayrıntılı ve acıklayıcı bilgiler verilmiş kendilerine teşekkürler

  YanıtlayınSil
 4. TC Kimlik Numarası ile Ehliyet Sınav Sonuçları 2021 açıklayıcı ve bilgilendirici bir yazı.

  YanıtlayınSil
 5. Oldukça açıklayıcı bir makale olmuş elinize sağlık. Ehliyet sınav sonuçlarına nasıl ulaşacağımı bilmiyordum . Bu yazı sayesinde bende sınav sonuçlarıma ulaşabildim.

  YanıtlayınSil
Daha yeni Daha eski