-->

BAYKAR bedava tablet başvurusu nasıl yapılır? Ücretsiz tablet nasıl alınır?

BAYKAR bedava tablet başvurusu nasıl yapılır? Bedava tablet nasıl edinilir? 2020'nin başlarında ortaya çıkan covid-19 virüsü nedeniyle uzaktan eğitimle tamamlanan eğitim döneminin ardından. Eğitimde geri kalmamak için yeni dö…
BAYKAR bedava tablet başvurusu nasıl yapılır? Ücretsiz tablet nasıl alınır?
BAYKAR bedava tablet başvurusu nasıl yapılır? Ücretsiz tablet nasıl alınır?


BAYKAR bedava tablet başvurusu nasıl yapılır? Bedava tablet nasıl edinilir? 2020'nin başlarında ortaya çıkan covid-19 virüsü nedeniyle uzaktan eğitimle tamamlanan eğitim döneminin ardından. Eğitimde geri kalmamak için yeni dönem için bugün uzaktan eğitim başladı. Birçok çocuğun eğitimine devam edebilmesi için ücretsiz tablet dağıtımı da başlamıştır. Peki BAYKAR bedava tablet başvurusu nasıl yapılır? Bedava tablet nasıl edinilir?

BAYKAR TABLET YARDIMI NASIL ALINIR?

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, fırsat eşitliğine katkı sağlamak amacıyla yola çıktıklarını söyledi. Bayraktar, "Fırsat eşitliğine katkı sağlamak amacıyla yola çıktık. Engeller kalktığında öğrencilerimizin bizi daha iyi bir geleceğe götüreceğine inanıyoruz." Dedi.

Kampanya kapsamında hediye edilecek tablet bilgisayarlar Milli Eğitim Bakanlığı ile koordineli olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak. Ne zaman ve nasıl dağıtılacağı konusunda henüz bir bilgi paylaşılmadı.

  1. Küfür ve Hakaret içeren yorumlar yazmayınız.
  2. Yorumlarınıza gelen cevaplardan haberdar olmak için "Yorum eklemek için bir kimlik seçin: " bölümünden "Google" seçeneğiyle google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Yada "Adı/Url" veya Anonim seçeneğini kullanarak yorum yazabilirsiniz.
  3. Bir kod eklemek için şunu kullanın <i rel="pre">kod_buraya</i>
  4. Bir alıntı eklemek için şunu kullanın <b rel="quote">alıntı_buraya</b>
  5. Bir resim eklemek için şunu kullanın <i rel="image">resim_url_buraya</i>