14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgililer Günü Hediye Önerileri


14 Şubat’a sayılı günler kalmışken henüz hediyenizi almadınız mı? Bu özel günde eşinizi ya da sevgilinizi mutlu edecek bir hediye arıyorsanız, öneri listemiz işinize yarayacak! Kadınlara-erkeklere sevgililer günü hediye önerileri listesi başlıyor!

Kadınlara Sevgililer Günü Hediye Önerileri


1.Gerçek Çiçek


Eşinize veya sevgilinize bu özel günde bir çiçek almak istiyorsanız; kesinlikle yapay çiçeklerden uzak durmalısınız. Bu çok klişe olacaktır. Kadınlar gerçek çiçekleri daha çok severler. Canlı bir çiçek ve hatta saksıda bir çiçek almak, kadınlar için klasik ama iyi bir hediyedir.

2.Mücevher 


Tercihiniz bir mücevher olacaksa, eşinizin istediği bir parçayı satın alabilirsiniz. Örneğin bir yüzük veya küpe hediye edebilirsiniz.

3.Kısa Bir Seyahat


Deneyimsel bir hediye, her zaman diğerlerinden daha iyi bir seçimdir. Böylece gündemi daha da romantik tutabilirsiniz. Bunun için egzotik bir yerlere kaçış planı hazırlayabilirsiniz.

4.İç Çamaşırı


Kız arkadaşınız veya eşiniz için sevgililer günü hediye önerileri devam ediyor. Ona iç çamaşırı almak basit bir fikir gibi görünse de her zaman en seksi olanı budur. Özellikle ipekli iç çamaşırı, kadınlar için iyi bir hediye seçimi olabilir.

5.Şık Bir Cüzdan


Sıra dışı bir cüzdan da kadınlar için hoş bir armağandır. Eşinizin/sevgilinizin tarzına en uygun olan cüzdanı seçtiğinizden emin olmanızı tavsiye ederiz. Kimi kadınlar göz kamaştırıcı bir cüzdanı tercih ederken kimileri de daha sade ama ince detayları olan cüzdanları sevebilir. Tabii ki seçtiğiniz ürünün kullanışlı olması da önemli.

6.Ev Ayakkabısı


Ev ayakkabısı veya ev terliği de kadınlar için sevgililer günü hediye önerileri listemizde bulunuyor. Kadınların evde rahat etmesini sağlayan ve ayaklarını sıcacık tutan bir ev ayakkabısı, onlar için harika bir hediye seçeneği!

7.Parfüm


Taze, feminen, çiçek kokuları veya odunsu kokular… Romantik bir hediye seçimi arıyorsanız; ona parfüm almayı düşünebilirsiniz. Hem de bu parfümü her kullandığında sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerileri


Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri


1.Oyun Konsolu


Eşiniz ya da erkek arkadaşınız video oyunlarını seviyorsa, onun için oyun konsolu satın alabilirsiniz. Bu hediye karşısında kendisini şanslı hissedecektir!

2.Kablosuz Şarj Cihazı


Erkekler için sevgililer günü hediye önerileri arasında kablosuz şarj cihazı da var. Klasik hediyeler yerine, tamamen kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız; kablosuz şarj cihazı satın alabilir, onun teknolojiden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

3.Pijama Takımı


Ona, tarzına uygun bir pijama takımı armağan edebilirsiniz. Pijamalarını giydiğinde kendisini rahat hissedecek bir modeli tercih etmenizi öneririz.

4.Telefon Kılıfı


Klişe gibi durabilir ancak telefon kılıfı da erkekler için iyi bir hediye seçimi olabilir. Onun zevkine uygun olan bir tasarımı seçmeye özen göstermelisiniz.

5.Kitap


Okumaya düşkün olan erkekler için kitap da mantıklı bir hediye seçimi olabilir. Onun ilgi alanına uygun olan veya sevdiği yazarın bir kitabını hediye edebilirsiniz.

6.Şapka


Sevgililer günü için en iyi hediyeler listemizin sonuncusu bir şapka. Onun için şık, orijinal ve havalı bir şapka seçmeye ne dersiniz?