1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. 300 şişe şampanya açtırdılar!

300 şişe şampanya açtırdılar!

featured

Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş ile düet yaptığı yeni şarkısı “İçime Ata Ata”yı sahnede ilk kez seslendiren Yaşar’a, hayranları 300 şişe şampanya gönderdi. Şarkının dijital platformlarda bir numara olması ve iki haftada YouTube’de 25 milyonu geçmesiyle ilgili olarak konuşan Yaşar, “Çok mutluyuz. Sevileceğini, etki yapacağını biliyorduk. Ama dünya listelerine girecek kadar, bu kadar büyük ölçüde oldu. Demek ki insanlar içine ne kadar çok şey atmış! Hep beraber ‘İçime Ata Ata’yı söyleyerek, içimizi döktük. Öyle bir şarkı oldu. Biz şarkılarımızla ruhlara dokunmaya çalışıyoruz” dedi.

300 Şişe Şampanya Açtırdılar!

ÖDÜLLERE YENİLERİ EKLENDİ

Daha önce ödüllerini koymak için bir ev yaptırdığını söyleyen sanatçı, 2021’de birçok yeni ödüller aldığı da hatırlatılarak, “bunları alabilecek yeni bir alan düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Valla normal daire ayarlamıştık, villaya geçeceğiz” diyerek espri yaptı.

 

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap