1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. 33 yıl sonra annesine kavuşan adamdan yürek yakan sözler: Sağlam bıraktın, kör buldun

33 yıl sonra annesine kavuşan adamdan yürek yakan sözler: Sağlam bıraktın, kör buldun

featured

Yüzde 95 görme engelli İbrahim Can, hiç tanımadığı biyolojik annesini bulmak için Esra Erol‘un kapısını çaldı. Can’ın annesini bulmak için harekete geçen Esra Erol müjdeli haberi kısa sürede verdi.

“GÖZ BEBEĞİMDEKİ SİNİRLER KOPTU”

Evli ve 2 çocuk babası İbrahim Bey, kendisini büyüten aileyi çok üzdüğünü söyleyerek “Kötü alışkanlıklarım ve zor günlerim oldu. 2017 yılında kaza sonucu göz bebeğimdeki sinirler koptu” dedi.

33 Yıl Sonra Annesine Kavuşan Adamdan Yürek Yakan Sözler: Sağlam Bıraktın, Kör Buldun

33 YIL SONRA KAVUŞTULAR

Esra Erol, annesini bulmak için kendisinden yardım isteyen İbrahim Bey’e kısa sürede müjdeli haberi verdi anne oğul 33 yıl sonra Esra Erol’da kavuştu.

33 Yıl Sonra Annesine Kavuşan Adamdan Yürek Yakan Sözler: Sağlam Bıraktın, Kör Buldun

“BENİ SAĞLAM BIRAKTIN, KÖR BULDUN”

Karşısında annesini görünce duygusal anlar yaşayan İbrahim Can, “Beni sağlam bıraktın, kör buldun anne” diyerek gözyaşlarına boğuldu. Anne ve oğlun kavuşması seyircileri de duygulandırdı. Doğum yaptıktan kısa bir süre sonra ayrılmak zorunda kaldığı oğluna kavuşan anne Nurcan Hanım ise evladına sarılıp dakikalarca gözyaşı döktü.

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap