1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. 7 ayrı tecavüzle suçlanan Mendy kefaletle serbest

7 ayrı tecavüzle suçlanan Mendy kefaletle serbest

featured

5 ayrı kadın tarafından 7’si tecavüz 8 suçla itham edilen Benjamin Mendy’nin serbest bırakılmasına daha önce jüri karşı gelmişti.

Hakkındaki iddiaların ardından hayatından endişe edilen ve ülkenin en güvenilir hapishanelerinden birine gönderilen Mendy, bugün Chester Crown Court’ta görülen mahkemesinin ardından kefaletle serbest bırakıldı.

24 Ocak’a kadar kefaletle serbest bırakılan Fransız oyuncunun serbest bırakılma şartları hakkında açıklama yapılmadı. 26 Ağustos’tan bu yana hapishanede bulunan 27 yaşındaki oyuncu, soruşturmanın başlamasının ardından kulübü Manchester City tarafından kadro  dışı bırakılmıştı.

Gelecek hafta yeniden hakim karşısına çıkacak Mendy, 2017’de Monaco’dan 52 milyon Pound’luk bonservis bedeliyle Manchester City’ye transfer olmuştu. 
 

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap