1. Ana Sayfa
  2. Bilgi
  3. ABD’de Bir Adama Cinayet ve Yamyamlıktan Dava Açıldı

ABD’de Bir Adama Cinayet ve Yamyamlıktan Dava Açıldı

featured

ABD’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Idaho eyaletinde yaşamını sürdürmekte olan biri olan 39 yaşındaki James David Russell isimli adama, cinayet ve yamyamlıktan dava açıldı. İddialara göre Russel, 70 yaşındaki David M. Flaget isimli bir adamı öldürdü. Bunun yetinmeyen Russel, talihsiz adamı yedi

Olay tam olarak anlaşılmış olmasa bile şu ana dek elde edilen bulgular, kan donduran cinsten. Öyle ki kolluk kuvvetleri, Russel’in evinde kan bulaşmış bir mikrodalga fırın ile yine kan bulaşmış bir bıçak tespit ettiler. Ayrıca evde yapılan incelemelerde bir insana ait doku örneklerine de ulaşıldı.

Et yiyerek iyileşeceğini düşünmüş

Abd'De Bir Adama Cinayet Ve Yamyamlıktan Dava Açıldı

Katil zanlısı James David Russell.

Dava dosyasını incelemeyi başaran ABD basını, korkunç cinayet ile ilgili tüyler ürperten detaylara ulaştı. İddialara göre James David Russel, beynini iyileştirmek istiyordu ve bunun yolu da et yemekti… Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dedektif Phillip Stella, “Bildiğim kadarıyla bu, Idaho’daki ilk yamyamlık davası.” ifadelerini kullandı.

Phillip Stella, bunun sıradan bir cinayet olmadığını ifade ediyor. “Bu, karşılaştığımız en kanlı suç mahalli değildi ama daha ziyade psikolojik bir “Burada ne haltlar dönüyor?” ve “Neden insan parçaları topluyorum?” tarafı vardı. Çok sık karşılaşmadığımız karanlık yolda yapılan bir yürüyüştü.” şeklinde konuşan dedektif, bu cinayette hiçbir zaman aydınlatılamayacak çok fazla yön olduğunu söyledi…

İçeriği Kaynağından oku: Webtekno

Not : Bu içerik Webtekno internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap