1. Ana Sayfa
  2. Bilgi
  3. About Nights’tan Yeni Proje: Hiç Olmamış Gibi #AşıkOl

About Nights’tan Yeni Proje: Hiç Olmamış Gibi #AşıkOl

featured

Geçtiğimiz dönemlerde hayata geçirdiği projelerle Türkiye’deki sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başaran etkinlik ve eğlence platformu About Nights, önemli mesajlarla dolu bir film yayınladı. “Hiç Olmamış Gibi #AşıkOl” başlığıyla yayınlanan film, aslında hayata farklı bir bakış açısı sunuyor.

About Nights’ın yeni projesi, toplumsal sorunların başında gelen “İnsanlar ne der?” anlayışına çarpıcı bir bakış atıyor. İnsanları, başkalarından duydukları sözler nedeniyle vazgeçtiği her şeye yeniden aşık olmaya çağıran ekip, pek çoğumuzun düşünce yapısını etkileyebilir gibi görünüyor.

About Nights'Tan Yeni Proje: Hiç Olmamış Gibi #Aşıkol

Hiç Olmamış Gibi #AşıkOl filminde “Tekrar aşık ol. Rezil olduğun anlara, bir zamanlar vurulduğun enstrümana, hata yapmaktan çekinmediğin anlara, giremediğin kapılara, yalnızlığına, kalabalıklara…” gibi ruha dokunan cümlelere yer verilmesi dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca yılların eskitemediği Gündüzüm Seninle” şarkısı da bu filmde kendine yer bulmuş durumda.

Karşınızda Hiç Olmamış Gibi #AşıkOl

İçeriği Kaynağından oku: Webtekno

Not : Bu içerik Webtekno internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap