1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Acun Ilıcalı Aycanın Şifreli Konuşmasını Çözdü mü? Aycan Yanaçın Şifreli Konuşması

Acun Ilıcalı Aycanın Şifreli Konuşmasını Çözdü mü? Aycan Yanaçın Şifreli Konuşması

acun ilicali aycanin sifreli konusmasini cozdu mu
Acun Ilıcalı Aycan'ın Şifreli Konuşmasını Çözdü Mü?

Survivör ünlüler takımında Aycan’ın takipçileri acun ılıcalı aycan’ın şifreli konuşmasını çözdü mü?acun ılıcalı aycan’ın şifreli konuşmasını çözdü mü?arayışında bulunurken, Acun Ilıcalı bu konuya esprili bir dille yaklaştı. Acun Ilıcalı, Aycan Yanaç’ın konuşmasını çözmek için bir dedektif gibi çalıştığını ifade etti.

Acun Ilıcalı Aycanın Şifreli Konuşmasını Çözdü mü? Aycan Yanaçın Şifreli Konuşması

Aycan’ı Üzen O Konu Neydi?

Ünlüler takımının beğenilen yarışmacısı Aycan Yanaç’ın bir süredir mutsuz görünmesi, programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı’nın dikkatinden kaçmadı. Acun Ilıcalı’nın durumu Aycan’a sorması Aycan’ın ilginç bir şekilde birşey duydum ona üzüldüm demesi üzerine Acun Ilıcalı araştırmaya başladı. Aycan’ın kimden ve hangi konuda bilgi aldığını araştıran Ilıcalı, bundan iki hafta önce ünlüler takımının iletişim oyununu kazandığını hatırladığını ve araştırmalarına başladığını belirtmişti. Acun Ilıcalı yapmış olduğu çalışmanın sonucunu ada konseyinde açıkladı.

Aycan Yanaç Kimden Haber Alıyor?

Aycan Yanaç’a mizahi bir üslupla açıklama yapan Acun Ilıcalı, Aycan’ın şifreli konuşmayı İstanbul’daki arkadaşı Asena ile yaptığını açıkladı. Diğer yarışmacıların hayretle dinlediği konuşmada Acun Ilıcalı ve Aycan Yanaç konu ili ilgili ser verip sır vermedi.

Yorum Yap

Yorum Yap