1. Ana Sayfa
  2. Bilgi
  3. Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exxen nedir?

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exxen nedir?

exxen acun
Acun Ilıcalı'nın Yeni Projesi Exxen Nedir?

Exxen nedir? Acun’un yeni dijital platformu Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu ne zaman açılacak, içeriğinde neler olacak? Ne? TV dizisi, program, içerik vb. aramalarınıza yanıt bulabilirsiniz.

Exxen nedir?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın Netflix’e rakip olacak yeni bir dijital platform kuracağı iddiaları gerçeğe dönüştü. Resmi twitter hesabından açıklama yapan Ilıcalı, yeni dijital platformlarının Exxen adıyla anılacağını duyurdu. EXXEN yeni dijital platformumuzda yakında birlikteyiz .. #Exxen ‘diye ifadeler kullandı.

Yeni dijital platformumuz EXXEN’de yakında beraberiz.. #Exxen pic.twitter.com/XglcE4aBzG

— Acun Ilıcalı (@acunilicali) September 24, 2020

Exxen, Netflix ile rekabet edecek mi?

Son yıllarda dünyada televizyon yayıncılığına uygulanabilir bir alternatif olarak ortaya çıkan ve Türkiye’de her geçen gün büyüyen Blu Puhu TV Dijital TV Platformu dan sonra sektöre bir başka platform daha katılım sağlayacak. TV 8’in sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yeni bir dijital platform kurmayı planlaması anlatıldı. Netflix’e rakip olacak bir platform sloganıyla başlatılan projeyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Ilıcalı, daha bu yaz Netflix için Exatlon adlı yarışma programını hazırlamıştı.

Exxen’de ne tür içerikler olacak?

Acun Ilıcalı, Instagram ve Twitter hesaplarından yaptığı paylaşımla hedeflediği dijitap platformunun adını ve logosunu paylaştı. Exxen içeriğinde ne tür içerikler olacağını henüz bilmiyoruz. Ancak konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Ilıcalı, kısa vadeli projelerin yer alacağını söyledi.
Yorum Yap

Yorum Yap