1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Ada Masalı 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ada Masalı yeni bölümde neler olacak? 22. bölümde neler olacak, fragmanı çıktı mı?

Ada Masalı 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ada Masalı yeni bölümde neler olacak? 22. bölümde neler olacak, fragmanı çıktı mı?

featured

Diziseverlerin merakla beklediği Ada Masalı bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Ada Masalı dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Ada Masalı yeni kısım ne vakit, Ada Masalı kısım bugün mü, Ada Masalı yeni kısımda neler olacak biçiminde aratıyor. Ada Masalı 22. kısım fragmanı yayınlandı mı? Ada Masalı yeni kısımda neler olacak? 22. kısımda neler olacak, fragmanı çıktı mı?

ADA MASALI 22. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Şimdi yeni kısım fragmanı çıkmadı. Bugünkü kısımdan sonra 22. kısım fragmanı yayınlanacak.

ADA MASALI 21. KISIM FRAGMANI İZLE!

ADA MASALI SON KISIMDA NELER OLDU?

Ada Masalı 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ada Masalı Yeni Bölümde Neler Olacak? 22. Bölümde Neler Olacak, Fragmanı Çıktı Mı?

ADA MASALI OYUNCULARI KİMLERDİR?

Aşk kıssasını bahis alacak olan dizinin başrollerini Alp Navruz, Ayça Ayşin Turan üzere değerli isimler paylaşırken dizide birebir vakitte İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener üzere değerli oyuncular yer almakta. Ali Alım direktörlüğündeki yeni dizinin imali ise Ay İmal tarafında. Tabiat ve tarihi bakımdan ilgi çeken İzmir’de çekilecek olan dizide çekimler öncesi hazırlıklar son etaba geldi.

ADA MASALI KONUSU NEDİR?

Star’ın yeni dizisi ‘Ada Masalı’ yakında seyircisi ile buluşacak. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolü paylaştığı Ay Üretim’in yeni romantik yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın birinci tanıtımı yayınlandı. Sımsıcak bir başlangıcın birinci sinyallerinin verildiği tanıtım, toplumsal medyada da büyük beğeni topladı. Tanıtımda, birinci kere bir projede bir ortaya gelen Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un ahengi dikkat çekti. Yaz aylarına romantik öyküsüyle damga vuracak Star’ın yeni dizisi ‘Ada Masalı’nın birinci tanıtımı yayınlandı. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’u buluşturan ‘Ada Masalı’nın birinci tanıtımı, sımsıcak bir başlangıcın sinyallerini verirken toplumsal medyada da büyük beğeni topladı. Birbirine zıt iki karakterin ortasında doğacak aşkı husus alan ‘Ada Masalı’, herkesi ekran başına kilitleyecek.

Yorum Yap

Yorum Yap