1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ajda Pekkan “Bodrum Kültür Sanat Elçisi” oldu

Ajda Pekkan “Bodrum Kültür Sanat Elçisi” oldu


Süperstar Ajda Pekkan’a “Bodrum Kültür Sanat Elçisi” unvanı verildi. Pekkan önceki akşam Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak yer aldığı (BOTAV) Bodrum Tanıtma Vakfı’nın Ramada Resort by Wyndham’da gerçekleşen 25’nci yıl kutlamasında sahne aldı. Pekkan’a değerli taşlarla süslenmiş Bodrum’un simgesi olan mavi balıklı kültür ve sanat nişanı takdim edildi. Bu sırada Süperstar duygularına hakim olamayarak gözyaşlarına boğuldu.
Pekkan, hislerini şöyle dile getirdi: “Mavisi ve yeşiliyle insana huzur veren, sıcacık insanlarıyla Bodrum benim için sonsuza kadar sürecek büyük bir aşk hikayesi. Bodrum’un ‘Kültür ve Sanat Elçisi’ olmak büyük bir onur. Ajda Pekkan adına okul öncesi kreş, hayvan barınağı ve kütüphane yapılacağını başkanımız Ahmet Aras’tan öğrendim.”

Ajda Pekkan “Bodrum Kültür Sanat Elçisi” Oldu

Bodrum aşkım
Zeki Müren’den
Sanatçı ayrıca Zeki Müren’i anmayı unutmadı: “Bodrum’un ışığı sönmeyen değerlim, sanat güneşimiz Zeki Müren’in Bodrum sevgisini bilmeyen yoktur. Benim, Bodrum’a olan aşkım Zeki Müren sayesinde başladı.”

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap