1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ajda Pekkan’dan Hakan Altun itirafı!

Ajda Pekkan’dan Hakan Altun itirafı!

featured
Ajda Pekkan'Dan Hakan Altun Itirafı!

Geçtiğimiz yıllarda Ajda Pekkan ile Hakan Altun’un aşk yaşadığı iddia edilmiş ve bu iddia magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Altun, Pekkan’la aynı sahneyi paylaşmış, geceden bir fotoğrafı da Instagram hesabından paylaşmıştı.

Ajda Pekkan'Dan Hakan Altun Itirafı!

Ünlü şarkıcı, gönderisine, “Süperstarımız canım Ajda’cığımla birlikte şarkı söylemek bir rüya gibiydi. Çok güzel bir geceydi, sonsuz teşekkürler” notunu düşmüştü. O süreçte Bodrum’da görüştükleri söylenen ikili aralında dostluktan öte bir durum olmadığını dile getirmişti.

Ajda Pekkan'Dan Hakan Altun Itirafı!

Bu iddialar üzerine ilk açıklamayı Hakan Altun yapmıştı. Sanatçı, aşk haberlerini yalanlayarak ” Ajda Hanım’la müzik ve dostluk dışında herhangi bir ilişkimiz yoktur. Kendisine olan saygım ve hayranlığım dışında dedikoduya mahal bırakacak herhangi bir davranışım da olmamıştır”” demişti.

Ajda Pekkan'Dan Hakan Altun Itirafı!

Ardından açıklama yapan Ajda Pekkan, “Sabah ben de ilişki yaşıyorum diye kalktım. Bir önceki ilişkim bitti mi, bitmedi mi çok ikilemde kalmışlardı, hep o haber oluyordu. Yeni bir haber çıktı diye sevindim. Ayrıldıktan sonra iki lokma biriyle görüştüğünüz zaman yakıştırmalar oluyor. Hakan çok değerli bir insan. Çok iyi dostuz, hafta sonu da çıktık, eğlendik. Yine çıkar eğleniriz. Bir şey olsa deklare ederiz. Ama yok. Programda da o kadar emin konuşmuşlar ki, ben bile ikna oldum aşk yaşadığımıza!” demişti.

Ajda Pekkan'Dan Hakan Altun Itirafı!

Tüm yaşananlardan aylar sonra Ajda Pekkan’dan şaşırtan bir itiraf geldi. Bugün Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına telefonla bağlanan Süperstar, bu konunun sorulunca Altun hakkında konuştu.

Ajda Pekkan'Dan Hakan Altun Itirafı!

Usta sanatçı, “Ben Hakan’a hayrandım, Hakan da bana. Elektriklenme olmuştum benim tarafımdan olmadı. Karşı taraftan oldu. O elektriklerin hepsini görüyorum. İnsanı hoşlaştırıyor” ifadelerini kullandı.

Ajda Pekkan'Dan Hakan Altun Itirafı!

“Hakan Altun canım kadar sevdiğim birisi diyen” 75 yaşındaki Ajda Pekkan, özellikle bu elektriklenmenin Hakan Altun cephesinde daha fazla olduğunu dile getirdi.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap