1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
  3. AK Partili Samancı ekonomiyle ilgili eleştirilere yanıt verdi: Ezanlarımızı susturamayacaksınız, bayrağımızı indiremeyeceksiniz

AK Partili Samancı ekonomiyle ilgili eleştirilere yanıt verdi: Ezanlarımızı susturamayacaksınız, bayrağımızı indiremeyeceksiniz

featured

2022 yılı Bütçe Kanun Tasarısı görüşmelerinde Cumhurbaşkanlığı Bütçesi üzerinde AK Parti Grubu adına Konya Milletvekili Gülay Arıcıgil Samancı söz aldı.

MUHALEFETİN “EKONOMİK KRİZ” ELEŞTİRİLERİNE YANIT VERDİ

Ekonomik krizle ilgili eleştirileri yanıtlayan Samancı’nın, “Milletimizi bölemeyeceksiniz. Bayrağımızı indiremeyeceksiniz. Vatanımızı parçalayamayacaksınız. Devletimizi yıkamayacaksınız. Ezanlarımızı susturamayacaksınız. Bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz” sözleri gündem oldu.

“BU HALKA BOYUNDURUK VURAMAYACAKSINIZ”

Samancı konuşmasında şunları söyledi: “20 yıldır terörle mücadelede şu anda gelinen noktada terörün beli kırılmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında, Devletimizin üniter yapısını hedef alan ekonomik terör de dahil tüm terör hareketlerine karşı tek bir cevabımız vardır. Başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz. Bayrağımızı indiremeyeceksiniz. Vatanımızı parçalayamayacaksınız. Devletimizi yıkamayacaksınız. Ezanlarımızı susturamayacaksınız. Bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz. Bu halka boyunduruk vuramayacaksınız.”

Ekonomi Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Emekli ve memur, 3 Ocak'ta yapılacak zam oranına kilitlendi! İşte konuşulan rakam
Yorum Yap

Yorum Yap