1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Akrep Nalan’dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

Akrep Nalan’dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

featured

Bodrum’da yaşayan ve dört gün önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Akrep Nalan, sağlık durumuyla ilgili SÖZCÜ’ye konuştu. Sanatçı, “Sıkıntılı günler geçirdim, çok şükür iyiye gidiyorum. Böyle bir günde insan ne kadar çok sevildiğini daha iyi anlıyor. Bir hafta daha müşahede altında kaldıktan sonra taburcu olacağım” dedi.

Bodrum’da hayat arkadaşı Alişan Çiçek ile yaşayan ve dört gün önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılıp tedavi altına alınan Akrep Nalan lakaplı sanatçı Füsun Nalan Açın (67) sağlığıyla ilgili SÖZCÜ’ye konuştu.

“İNSAN BÖYLE GÜNLERDE NE KADAR SEVİLDİĞİNİ DAHA İYİ ANLIYOR”

Akrep Nalan hastaneye yattığı günden bu yana tahlil ve tedavilerinin devam ettiğini belirterek “Tabii insanın yaşı biraz ilerleyince bazı sağlık sorunları yaşanıyor. Kilolu olmam nedeniyle damar yolunu bulmakta güçlük çektiler, akciğerlerde su vardı onu aldılar. Tahlillerim yapıldı, serum verilip ilaç tedavisi uygulanıyor. Şimdi kendimi daha iyi hissediyorum. Bu arada rahatsızlandığımı duyan benim ve Alişan’ın telefonlarına mesaj yağdırdı. Çok sağ olsunlar insan böyle günlerde ne kadar sevildiğini daha iyi anlıyor. Beni arayan soran, merak eden herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Akrep Nalan’dan Sağlık Durumuyla Ilgili Açıklama

Akrep Nalan-Alişan Çiçek

“BİR HAFTA DAHA MÜŞAHEDE ALTINDA KALACAĞIM”

Akrep Nalan  bir hafta daha hastanede kalacağını ifade ederek “Doktorlarım ne söylerse ona uyuyorum. Bir hafta daha hastanede kalacağım. Ayrıca dün yazdığım mesajda, eşe, dosta, ilgilenenlere ve merak edenlere, ‘geliyor gelmekte olan’ derken, umutla beklediğim sağlıklı ve neşeli günleri kastetmiştim. Yani kısacası asayiş berkemal” dedi.

Akrep Nalan’dan Sağlık Durumuyla Ilgili Açıklama

Akrep Nalan’ın dün sosyal medya hesabından yaptığı bu açıklama hayranlarını endişelendirmişti.

İçeriği Kaynağından oku: Sözcü

Not : Bu içerik Sözcü internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap