1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Aleyna Tilki ile Uzi aşk mı yaşıyor?

Aleyna Tilki ile Uzi aşk mı yaşıyor?

featured

Son günlerde adı iş insanı Haldun Demirhisar ile anılan ve bu iddiaları reddeden Aleyna Tilki (21), yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Tilki’nin, “Umurumda Değil” ve “Makina” şarkılarıyla adını duyuran “Uzi” lakaplı rapçi Utku Yalçınkaya ile birliktelik yaşadığı konuşuluyor.

Teve 2′ ekranlarında yayınlanan ‘Magazin Masası’ adlı programda yaklaşık 15 gündür aşk yaşayan ikilinin, ilişkilerini gözlerden uzakta yaşamayı tercih ettiği ileri sürüldü. Önceki gün birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram’dan yayınlayan çiftin, sosyal medyada başlayan dostluğunun zamanla aşka dönüştüğü de iddia edildi.

Aleyna Tilki Ile Uzi Aşk Mı Yaşıyor?

“HANİ KEKO SEVİYORDUN?”
Aleyna Tilki, geçtiğimiz yıl temmuz ayında Twitter hesabından, “Türk müzik piyasasını bence Bağcılar semti yönetiyor.” mesajını paylaşmıştı. Uzi, genç şarkıcıya, “Hani keko seviyordun?” yanıtını vermişti.

Tilki ise, “Seviyorum ki… Seviyoruz diye analiz de mi yapmayalım?” açıklamasını yapmıştı.

Aleyna Tilki Ile Uzi Aşk Mı Yaşıyor?

 

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap