1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Aleyna Tilki ve ailesini korkutan hayran

Aleyna Tilki ve ailesini korkutan hayran

featured

Aleyna Tilki, önceki akşam hayranlarıyla buluştu. Konser sırasında genç şarkıcının evine giden takıntılı hayranı Tilki’nin ailesine zor anlar yaşattı. 

Aleyna Tilki, takıntılı bir hayranından dert yandı. Genç şarkıcı, önceki akşam kendisi konserdeyken bir kişinin evine geldiğini ve ailesini korkuttuğunu söyledi.

“AİLEMİN CAN KORKUSU BENİ DERİNDEN YARALADI!”

“Evdeki küçücük kardeşimin ve ailemin can korkusu beni derinden yaraladı!” diyen Aleyna Tilki, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Dün gece ben konserdeyken, çitlerden atlayıp evimin bloğuna kapı numarasına kadar öğrenip kapıma pusu kuran sözde ‘takıntılı hayran’ kişinin hayranlıkla bir alakası yoktur! Kapıma bizzat pusu kurmuştur. En büyük cezayı talep ediyorum!”

Aleyna Tilki Ve Ailesini Korkutan Hayran

“HABERLER DOĞRU DEĞİL”

Öte yandan Aleyna Tilki, geçen hafta iş insanı Haldun Demirhisar ile görüntülenince aşk dedikoduları çıkmıştı. Aleyna Tilki, “Aşk haberleri doğru değil, zaten hepinize gereken açıklamayı yapacağım. Ama dediğiniz bir durum yok, hepsini konuşacağız” demişti.

Aleyna Tilki Ve Ailesini Korkutan Hayran

İçeriği Kaynağından oku: Sözcü

Not : Bu içerik Sözcü internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap