1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Aleyna Tilki’den ‘Sürpriz geliyor’ paylaşımı

Aleyna Tilki’den ‘Sürpriz geliyor’ paylaşımı

featured

Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, yaklaşık 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabındaki cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

‘Sen Olsan Bari’, ‘Cevapsız Çınlama’, ‘Bu Benim Masalım’ ve ‘Dipsiz Kuyum’ gibi şarkılarıyla şöhreti yakalayan 21 yaşındaki Aleyna Tilki, süper minili pozlarına ”Sürpriz geliyor” notunu düştü.

Aleyna Tilki'Den 'Sürpriz Geliyor' Paylaşımı

İDDİALARI YALANLADI 
Öte yandan geçtiğimiz haftalarda gizemli sevgilisiyle Etiler’de yemek çıkışı görüntülenen Aleyna Tilki, gazetecileri fark edince içeri dönmüş; birlikte yemek yediği kişi ise görüntü alınmaması için mekanın dışındaki görevlileri tehdit etmişti.

Tüm bu yaşananların ardından Bebek trafiğinde objektiflere yakalanan Tilki, yaşanan hadise hakkında yorum yapmıştı. Sevgilisinin çalışanlarının gazetecilere yaptıkları hatırlatılınca Tilki, ”Hayır öyle bir şey yok” diyerek iddiaları yalanlamıştı.

Aleyna Tilki'Den 'Sürpriz Geliyor' Paylaşımı

GÜLŞEN’E DESTEK VERMİŞTİ
Tilki, geçtiğimiz günlerde meslektaşı Gülşen’in sahne kıyafetleri hakkında konuşmuştu. Genç şarkıcı, ”Gülşen Hanım şu anda giydiği her şeyi kaliteyle taşıyan ve en önemlisi kendi sözünü ve müziğini yapan bir kadın-anne. Çok ayıp yaptığınız. Dünyada müzik yapan insanlar kaygılandığı için mi güzel stylingler yapıyor? Biz burada neden bu zihniyeti aşamıyoruz? Çok sürrealsiniz ya!” ifadelerini kullanmıştı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Müge Anlı'da, polis stüdyoya girdi! Canlı yayın bir anda fena karıştı
Yorum Yap

Yorum Yap