1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Alparslan Büyük Selçuklu neden yok, bitti mi? Alparslan Büyük Selçuklu 9. yeni bölüm ne zaman?

Alparslan Büyük Selçuklu neden yok, bitti mi? Alparslan Büyük Selçuklu 9. yeni bölüm ne zaman?

featured

TRT 1’in sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Dizi yılbaşı nedeniyle ekran macerasına kısa bir ara vermişti. 10 Ocak günü yeni bölümü yayımlanması beklenen Alparslan dizisi TRT 1 yayın akışında bulunmadı. İzleyenler, Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman yayımlanacak? sorusunu yöneltiyor.

Alparslan Büyük Selçuklu Neden Yok, Bitti Mi? Alparslan Büyük Selçuklu 9. Yeni Bölüm Ne Zaman?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU NEDEN YOK?

Sevilen dizi Alparslan, son olarak 8. bölümle 27 Aralık günü ekrandaydı. Şimdi izleyenin gözü 9. yeni bölümde. Ancak 10 Ocak günü yayımlanması beklenen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, kanalın yayın akışında yer almadı, yerine tekrar bölümü verildi. Bu hafta yayımlanmamasına dair bir açıklama yapılmadı. Fakat koronavirüs vakaları nedeniyle bu akşam ekranda olmayacağı düşünülüyor.

Alparslan Büyük Selçuklu Neden Yok, Bitti Mi? Alparslan Büyük Selçuklu 9. Yeni Bölüm Ne Zaman?

ALPARSLAN DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, paylaşılan fragmanda da belirtildiği gibi 17 Ocak Pazartesi ekrana gelecek.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap