1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Apple yeni yılda 3 farklı Apple Watch tanıtacak

Apple yeni yılda 3 farklı Apple Watch tanıtacak

featured

Bloomberg editörü Mark Gurman’a göre Apple gelecek yıl akıllı saat serisini tamamen yenilemeyi planlıyor. Aktarılan bilgilere göre Cupertinolu şirketin hedefi 2022’de üç yeni Apple Watch modeli piyasaya sürmek.

Apple’ın önümüzdeki yıl sunacağı akıllı saat serisinde güncellenmiş Apple Watch SE, standart Apple Watch Series 8 ve ekstrem sporcular için tasarlanmış zorlu koşullara dayanıklı bir model yer alacak.

EKSTREM SPOR MERAKLILARINA ÖZEL MODEL

İkinci nesil Apple Watch SE’nin kandaki oksijen miktarını (SpO2) ölçme ve EKG gibi sağlık izleme özelliklerine sahip olması bekleniyor. Buna karşın fiyat etiketinin aynı kalacağına dair bilgiler de var.

Ekstrem spor meraklılarına yönelik modelin ise darbelere karşı dayanıklı Casio G-Shock’a benzeyeceği söyleniyor. Cihazla ilgili diğer detaylar henüz netleşmedi. Apple yeni akıllı saatlerini büyük olasılıkla 2022’nin ikinci yarısında piyasaya sürecek.

KAYNAK: DONANIMHABER, HABER7

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap