1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Arcane’de İki Klasik Karakter Yakın Anlar Yaşadı

Arcane’de İki Klasik Karakter Yakın Anlar Yaşadı

featured

Netflix’in geçtiğimiz hafta yayınladığı Arcane dizisi, seyirciler tarafından son derece olumlu karşılanmıştı. Leage of Legends evrenindeki kıssanın öncesini aktaran dizi, Twitter üzerinden Türk hayranları tarafından da övgü yağmuruna tutulmuştu. Üçlü kısımlar halinde yayınlanan dizinin ikinci üçlüsü de dün yayınlandı. Dizide birçok gelişmenin yaşandığı yeni kısımlarda hayranların ilgisini en çok çeken olaylardan birisi de iki League of Legends karakterinin romantik anları oldu.

Caitlyn ve Vi aşkı mı doğuyor?

Arcane’de İki Klasik Karakter Yakın Anlar Yaşadı

Jayce ve Mel ortasında yaşanan samimi anlardan sonra artık de Vi ve Caitlyn ortasında romantizm rüzgarları esiyor üzere. Bu anlardan birincisi genelevde Vi’nin Caitlyn’e ‘erkekleri mi yoksa bayanları mı’ tercih ettiğini sormasının akabinde geliyor. Caitlyn birinci başta soruyu yanıtsız bırakıyor lakin daha sonra bir bayanla flört ederken Vi’nin bakışlarının gözle görülür derecede değiştiğini görüyoruz.

Bir başka romantik an da karakterlerin burun buruna geldiği bir sahnede gerçekleşti. Caitlyn ve Vi’nin neredeyse öpüşecek kadar yakınlaştığı sahnede her ne kadar öteki bir şey yaşanmasa da ortalarındaki çekim hissedilir derecedeydi. Bu olaylardan evvel Vi’nin gençliğinde romantizm içine daldığını görmemiştik. Caitlyn de Jayce üzere güzel bir karakterle büyümesine rağmen rastgele bir ilgi duymamıştı. Arcane’in müellifleri, son kısımlardaki bu sahnelerle gelecekte Caitlyn ve Vi ortasında bir şeylerin yaşanacağının sinyallerini veriyor üzere. Lakin dizinin bu dönem gelecek son üç kısmında ikili bağlantılardan çok aksiyon sahnelerinin olması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap