1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman? Arka Sokaklar 603. bölüm bugün var mı? Arka Sokaklar 603. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman? Arka Sokaklar 603. bölüm bugün var mı? Arka Sokaklar 603. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

featured

Diziseverlerin merakla beklediği Art Sokaklar bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Art Sokaklar dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Art Sokaklar yeni kısım ne vakit, Art Sokaklar kısım bugün mü, Art Sokaklar yeni kısımda neler olacak biçiminde aratıyor.

ART SOKAKLAR SON KISIMDA NELER OLDU?

Cemal, Sude’nin hastanede verdiği tabir nedeni ile Hüsnü ve müfettiş İdil tarafından gözaltına alınır. Cemal tabirinde tek hatırladığı şeyin Sude’nin konutuna girişi olduğunu söyler. Mevcut kanıtlar Sude’nin tabirini doğrular niteliktedir. Cemal, Ezgi’ye olay gecesi evvel fotoğrafçı Ufuk’un sonra Sude’nin konutuna gittiğini itiraf eder. Ezgi, Cemal’in söyledikleri ve var olan kanıtlar nedeniyle Cemal’e olan inancını kaybeder. Takımımız, tüm ispatlar Cemal’i hatalı gösterse de olayın peşini bırakmaya niyetli değildir, fotoğrafçı Ufuk ve Sude’nin ailesi ile ilgili araştırma başlar.

Grubumuz devriye sırasında gelen aile içi şiddet ihbarı ile olay yerine harekete geçer. Unsur bağımlısı Adem, oğlu Furkan’ın önünde eşi Selvi’ye adeta azap uygulamaktadır. Grubumuzu gören Adem konuttan kaçarken, Selvi hastaneye kaldırılır. Selvi’nin tedavisi devam ederken yakalanan Adem, çıkarıldığı mahkemede kontrollü hürlük kararı ile salıverilir. Selvi ve oğlu Furkan, ablası Baht’ın yanına yerleşir. Durumu Engin’den öğrenen başak, boşanma davası için istekli olarak Selvi’nin avukatlığını üstlenir. Lakin Adem’in Selvi’den vazgeçme niyeti yoktur.

ART SOKAKLAR YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Takım, Samir Selman’ın peşine düşerken olaylar yeterlice çıkmaza giriyor. İstek baba, Samir’in gözaltına alınmasının akabinde karşısına geçer ve gözdağı verir. Cemal ise alevlerin ortasından Ezgi’yi kurtarmaya çalışır.

Yorum Yap

Yorum Yap