1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Aşk belgelendi! Serenay Sarıkaya, Umut Evirgen’in aracında görüntülendi

Aşk belgelendi! Serenay Sarıkaya, Umut Evirgen’in aracında görüntülendi

featured

Bir süredir Şahmeran dizisinin çekimleri için Adana’da olan oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki akşam Rumeli Hisarı’ndaki bir balıkçıdan çıkarken objektiflere yansıdı. Ayaküstü sohbet ettiği basın mensuplarına dizi çekimlerinden bahseden oyuncu, özel hayatıyla ilgili sorulara sessiz kaldı.

“ADANA’YA ÇOK ALIŞTIM”

Haber türk’te yer alan habere göre, partneri Burak Deniz’le iyi anlaştığını söyleyen Serenay Sarıkaya, “Her şey çok güzel gidiyor. Adana’yı çok sevdim, çok alıştım” dedi. Umut Evirgen ile aşk yaşadığı yönündeki sorulara sessiz kalmayı tercih eden oyuncu, teşekkür ederek aracına bindi.

Aşk Belgelendi! Serenay Sarıkaya, Umut Evirgen'In Aracında Görüntülendi

AŞK BELGELENDİ

Güzel oyuncu, Rumeli Hisarı’ndaki restorandan çıktıktan sonra gece yarısı Umut Evirgen’in aracında görüntülendi. Etiler’de bulunan evine giden ve çıkan aşk haberler iyle ilgili hiçbir zaman konuşmayan ünlü oyuncu ile Umut Evirgen’in aşkı böylelikle belgelenmiş oldu.

Aşk Belgelendi! Serenay Sarıkaya, Umut Evirgen'In Aracında Görüntülendi

EVİRGEN: SERENAY’LA SEVGİLİYİZ

Umut Evirgen ve Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz kasım ayında bir davetten çıkarken görüntülendi. Teve2’de yayınlanan Magazin Masası programının muhabiri Barış, mekandan birlikte çıkan ikiliyi takip etti. Muhabirin yanına gelerek görüntü vermek istemediklerini söyleyen Evirgen, “Serenay Sarıkaya ile sevgiliyiz” itirafında bulundu.

Diğer – Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap