1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Aşk orucunu bozan Burcu Esmersoy, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi

Aşk orucunu bozan Burcu Esmersoy, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi

featured

Berk Suyabatmaz ile yollarını ayırdıktan sonra özel hayatıyla gündeme gelmek istemeyen güzel sunucu Burcu Esmersoy, önceki akşam yeni sevgilisiyle objektiflere takıldı.

“İLİŞKİMİZ UZUN ZAMANDIR SÜRÜYOR”

Bir hayli keyifli olduğu gözlenen sevgililer, flaşların patlamasıyla kısa süreli şok yaşadı. Gazetecilerin, “Burcu hanım yeni ilişkiniz hayırlı olsun. İlişkiniz ne zaman başladı?” sorusuna Esmersoy, “Artık hayırlı olsun deyin. İlişkimiz uzun zamandır sürüyor” cevabını verdi.

Aşk Orucunu Bozan Burcu Esmersoy, Yeni Sevgilisiyle Ilk Kez Görüntülendi

SEVGİLİSİNİN ADINI SÖYLEMEDİ

Uzun süredir hayatında kimse olmayan sunucu, muhabirlerin “Uzun zamandır hayatınızda kimse yok. Sevgilinizi tanıyalım. Beyefendinin ismi nedir?” sorusuna “Demek ki yakalanmadan iyi idare etmişiz. Beyefendiyi sormayın, tanımaya gerek” diyerek kaçamak cevap verdi.

Esmersoy’un aracını sevgilisi kullandı. Şoför ise arka koltukta oturdu.

Aşk Orucunu Bozan Burcu Esmersoy, Yeni Sevgilisiyle Ilk Kez Görüntülendi

Snob Magazin – Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Kardeşler el ele
Yorum Yap

Yorum Yap