1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Aslıhan Güner mutluluktan ağladı

Aslıhan Güner mutluluktan ağladı

featured

Bir röportajında dünyadaki açlıkla ilgili duygularını gözleri dolarak anlatan Aslıhan Güner, “Hiçbir çocuğun yiyemediği, tatmadığı hiçbir besin olmasın. Bütün çocuklar bütün meyvelerin, bütün sebzelerin, dünyadaki bütün yiyeceklerin tadına bakabilsin” demişti. Ünlü oyuncunun bu sözleri sonrası hayranları kolları sıvadı.

Fanları, Ağrı’da bir köyde çocukları bir araya getirdi. Hep bir ağızdan Aslıhan Güner’in doğum günü şarkısıyla pastayı kesen miniklerin yüzündeki mutluluk fotoğraflara yansıdı. Güner için her yıl bambaşka hediyeler hazırlayan fanları, sonraki gün ise aralarında kurmuş oldukları bir ekiple ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımında bulundular.

Aslıhan Güner Mutluluktan Ağladı

“İYİLİĞİ ZARAFET İLE YAPMAK GEREKİR”
Aslıhan Güner, kendisi için hazırlanan anlamlı sürprizi fanlarının paylaştığı video ile öğrendikten sonra, “En sevdiğim sözlerden biridir; ‘Yalnızca iyilik yapmak yermez, iyiliği zarafet ile yapmak gerekir’ diye. Bugün izlediğim videoda güzelliğe dair her şey vardı. Sizleri çok seviyorum. En ama en güzel doğum günüm bu. Emeği geçen herkesi kucaklıyorum. İyi ki varsınız” sözleriyle teşekkür etti.

Aslıhan Güner Mutluluktan Ağladı

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap