1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. ATV Müge Anlı canlı izle bugünkü program! Youtube Müge Anlı HD canlı yayın izle! 9 Kasım Salı 2021 Müge Anlı son kısımda ne oldu?

ATV Müge Anlı canlı izle bugünkü program! Youtube Müge Anlı HD canlı yayın izle! 9 Kasım Salı 2021 Müge Anlı son kısımda ne oldu?

featured

Müge Anlı canlı izle! Hafta içi her gün ATV ekranlarında yer alan ve milyonların takip ettiği Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın izle! vatandaşlarımız tarafından araştırılmakta. Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı’nın sunuculuğunu üstlendiği reyting rekortmeni televizyon programı Türkiye’nin gündemini belirlemeye devam etmekte. Programda bir çok olayı çözen Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Programın sıkı takipçileri Müge Anlı canlı izle ekranı araştırmasına çıktı. ATV ile Müge Anlı Tatlı Sert 9 Kasım 2021 Perşembe son bölüm canlı izle! Müge Anlı canlı izle! ATV Müge Anlı yeni bölüm canlı yayın izle 9 Kasım Salı 2021! İşte ayrıntılar haberimizde…

MÜGE ANLI SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Müge Anlı ile Tatlı Sert, hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

SON KISIMDA NELER OLDU?

Kimsesizler mezarlığına defnedilmişti. Annesi ve ağabeyi kabrini ziyaret etti. Bilsen Pirpor neden ve nasıl öldü? Argümanların odağındaki mesajlaştığı emekli memur canlı yayında… Bilsen Pirpor kıskançlık kurbanı mı? Bilsen Pirpor’un sevgilisinin annesi konuştu,”Çok sevdim, kızım gibiydi” dedi. Dj Gezgin cinayetindeki soru işaretleri… Şantaj parası için mi ortadan kaldırıldı? Vefata terk edilen adamın arabası nerede? Fatma Karadağ’dan çarpıcı ve yeni açıklamalar… ”Arkadaşının üzüm bağına gömmüş olabilir”

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT PROGRAMI HAKKINDA

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok toplumsal sorumluluk projesi ile de isminden sıkça kelam ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve grubu, üzerinde çalıştığı kayıp evraklarını, cinayete kurban giden bireyleri ve kayıpların tüm hayatını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

ATV CANLI YAYIN İZLE!

Yorum Yap

Yorum Yap