1. Ana Sayfa
  2. Eğitim
  3. AUZEF sınav sonucu ne zaman açıklanacak?

AUZEF sınav sonucu ne zaman açıklanacak?

featured

Auzef 2020- 2021 eğitim ve öğretim yılı güz dönemi bitirme sınavı https://esinav.istanbul.edu.tr adresi üzerinden yapıldı. İstanbul Üniversitesi bünyesinde düzenlenen Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bitirme sınav sonuçları için bekleyiş sürüyor. AUZEF sınav sonucu sorgulama haberimizde.

AUZEF SINAV SONUCU NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

İstanbul Üniversitesi’nin gerçekleştirdiği AUZEF güz dönemi final sınavları 18 – 19 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti. Adaylar heyecanla sonuçların açıklanacağı günü ve saati beklerken, henüz son sonuçlara ilişkin bir açıklama yapılmadı.

AUZEF SINAV SONUCU NASIL SORGULANIR?

Düzenlenen AUZEF sınav sonuçlarının 15 gün içerisinde erişime açılması tahmin ediliyor. Sınav sonuçları auzefsinav.istanbul.edu.tr adresinden ilan edilecek. Henüz açıklanmayan sınav sonuçları, belirtilen adresten kullanıcı adı ve şifresiyle öğrenilebilecek.

AUZEF SINAV SONUCU SORGULAMA EKRANI…

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap