1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ayşe Boyner ve Cem Telvi tek celsede boşandı

Ayşe Boyner ve Cem Telvi tek celsede boşandı

featured

Boyner, geçen ay avukatı Cem Topal aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı. Boyner, ‘anlaşmalı’ olarak açtığı davada evliliğinden çocuğu olmadığını, eşiyle zaman içinde sorunlar yaşamaya başladığını belirtti. Dilekçesinde fikir ayrılıkları yaşadıklarını anlatan Ayşe Boyner, birbirinden bağımsız yaşam sürdüklerini ve konutları da ayırdıklarını ifade etti.

Gözden Kaçmasın

Ayşe Boyner Ve Cem Telvi Tek Celsede Boşandı

#DEMET ÖZDEMİR#OĞUZHAN KOÇ

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ayrılığının perde arkası!Ayşe Boyner Ve Cem Telvi Tek Celsede BoşandıHürriyet.com.tr

TAZMİNAT, NAFAKA İSTEMEDİ

İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya taraflar avukatlarıyla katıldı. Duruşmada söz alan Ayşe Boyner, “Boşanma konusunda anlaştık. Birbirimizden herhangi bir tazminat ve nafaka talebimiz yoktur” dedi. Cem Telvi de “Ben de boşanmak istiyorum” diye konuştu. Yaklaşık 15 dakika süren duruşma sonucu mahkeme, çiftin boşanmasına karar verdi. 

Ayşe Boyner Ve Cem Telvi Tek Celsede Boşandı

Ayşe Boyner mutluluğa baba evinde imza atmıştı. Çift daha sonra Ayvalık’ta küçük bir düğün organize etmişti.

 

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap