1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bahar Şahin koronavirüse yakalandı

Bahar Şahin koronavirüse yakalandı

featured

Koronavirüs salgını hızla yayılmaya devam ediyor. Başrol oyuncularının koronavirüse yakalanmasının ardından ‘Yargı’, ‘Kanunsuz Topraklar’, ‘Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı ve ‘Bergen’ gibi projelerin çekimleri durduruldu. ‘Camdaki Kız’da oynayan Enis Arıkan da ikinci kez koronavürise yakalandı. Arıkan’ın ardından bir kötü Haber de oyuncu Bahar Şahin’den geldi.

İKİNCİ KEZ KORONAVİRÜSE YAKALANDI
Şahin, 13 ay sonra yeniden koronavirüse yakalandı. Geçtiğimiz sene kasım ayında virüse yakalanan ünlü oyuncu, haberi sosyal medya hesaplarında duyurdu. Bahar Şahin, belirti yüzünden gittiği hastanede, oksijen maskeli bir fotoğrafını paylaşarak “Nur topu gibi Covid olabilir dendi” notunu düştü.

Güzel oyuncu, saatler sonra çıkan test sonucunu ‘pozitif’ mesajıyla yayınladı. Ünlü oyuncunun koronavirüsü hafif geçirdiği öğrenildi.

Bahar Şahin Koronavirüse Yakalandı

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap