1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Başak Gümülcinelioğlu’ndan ‘Yargı’ açıklaması

Başak Gümülcinelioğlu’ndan ‘Yargı’ açıklaması

featured

El ele güzel havanın tadını çıkaran Başak Gümülcinelioğlu-Çağrı Çitanak çifti, ayaküstü soruları yanıtladı. Üçüncü doz aşısını olduğunu söyleyen oyuncu, “Aşılarımızı olduk, temiz hava almaya çıktık” dedi.

“ÇOĞU DİZİDE OLDU”
Sette çıkan koronavirüs vakaları nedeniyle çekimlere ara verildiği hatırlatılınca Gümülcinelioğlu, “Devam ediyoruz. Sağlımız gayet yerinde, öyle bir şey yaşadık ama çoğu dizide oldu bu” şeklinde konuştu.

“EKİP OLARAK ÇOK MUTLUYUZ”
Dizinin başarısına değinen oyuncu, “Ekip olarak çok mutluyuz, senaryoyu heyecanla okuyoruz. Ben enerjiye inanan biriyim. Hep yüksek hissettiğim için çok iyi olacağını tahmin ediyordum” dedi.

“DAHA KUTLANACAK ÇOK YILBAŞI OLACAK”
Yeni yılı evlerinde geçireceğini söyleyen Gümbülcinelioğlu, “Etraf bu kadar kalabalıkken bir şey yapmayalım dedik, oturalım. Daha çok kutlanacak yılbaşı olacak. Evde geçirilmesi en mantıklısı olacak” ifadelerini kullandı.

Başak Gümülcinelioğlu'Ndan 'Yargı' Açıklaması

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  ‘Söz Ver’ kliplendi
Yorum Yap

Yorum Yap