1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Başarılı oyuncu Armağan Oğuz, Masumlar Apartmanı dizisine dahil oldu

Başarılı oyuncu Armağan Oğuz, Masumlar Apartmanı dizisine dahil oldu

featured

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun, Aslıhan Gürbüz, Tansel Öngel, Metin Coşkun, Atilla Şendil, Esra Coşkun, Uğur Uzunel, Gizem Katmer ve Emir Özden’in başrolleri paylaştığı Masumlar Apartmanı, dün akşam 53. bölümüyle ekrana geldi. Masumlar Apartmanı son bölümde diziye Mazo adlı yeni bir karakter dahil oldu.

KADROYA DAHİL OLDU

Son olarak TRT ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Radko rolünü oynayan Armağan Oğuz, Mazo rolüyle Masumlar Apartmanı’na transfer oldu.

Başarılı Oyuncu Armağan Oğuz, Masumlar Apartmanı Dizisine Dahil Oldu

HAN’A MEYDAN OKUDU

Dizinin yeni karakteri Mazo, gece yarısı çöp toplayan Han’ın karşısına çıktı. Han’a bu bölgenin kendisine ait söyleyen Mazo meydan okudu. İkili arasında ise kavga yaşandı.

ARDA TÜRKMEN KONUK OLDU

Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümünde bir de Arda Türkmen sürprizi yaşandı. Ailesine yemek vermek isteyen Gülben, mutfakta başarılı olamayınca yardımına Esat koştu. Esat okuldan arkadaşı olan Arda Türkmen’i eve getirerek Gülben’e yardım etmesini istedi. Ünlü şef Türkmen ile Gülben yemekleri birlikte hazırladı.

Başarılı Oyuncu Armağan Oğuz, Masumlar Apartmanı Dizisine Dahil Oldu

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap