1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. ‘Bergen’in çekimleri yine yarım kaldı

‘Bergen’in çekimleri yine yarım kaldı

featured

‘Acıların Kadını’ olarak tanınan ve 1989 yılında eski eşi tarafından öldürülen Bergen’i, hayatını anlatacak filmde Serenay Sarıkaya oynayacaktı. Çekimler koronavirüs pandemisi nedeniyle defalarca ertelenince Serenay geri adım attı Yerine Demet Evgar ile anlaşıldıysa da olmadı, sonunda rolü Farah Zeynep Abdullah kaptı.

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU’NUN TESTİ POZİTİF ÇIKTI
Çekimler tam başlayacaktı ki, Farah Zeynep Abdullah koronaya yakalandı. İyileşir iyileşmez set kuruldu. İlk tanıtım videosu ve afişi de dün yayınlandı. Posta gazetesinin haberine göre; sete yine zorunlu ara verildi. Bu kez de ‘Bergen’in eşini oynayan Erdal Beşikçioğlu’nun koronavirüse yakalandığı öğrenildi.

MALİYETİ 10 MİLYON TL
Filmin kadrosunda; Tilbe Saran, Ali Seçkiner Alıcı, Nergis Öztürk, Şebnem Sönmez, Ahmet Kayakesen, Nurcan Eren, Suzan Kardeş ve Arif Pişkin rol alıyor.

Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay’ın yaptığı, senaryosunu Yıldız Bayazıt ile Sema Kaygusuz’un yazdığı ‘Bergen’ filminin 10 mlyon TL’ye mal olacağı söyleniyor.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Altın Kelebek'te Çağlar Ertuğrul'dan Tamer Karadağlı göndermesi
Yorum Yap

Yorum Yap