1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bergüzar Korel: Sabah makyajla uyanmayan lohusa da ne bileyim!

Bergüzar Korel: Sabah makyajla uyanmayan lohusa da ne bileyim!

featured

Magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Bergüzar Korel ve Halit Ergenç ikilisi evliliklerinde 12 yılı geride bıraktı. Mutlu bir evlilik süren Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, üçüncü çocuklarını kucaklarına aldı.

LEYLA PAYLAŞIMI
Doğum öncesi zor anlar yaşayan Bergüzar Korel, Leyla ismini verdikleri kızlarıyla şu sıralar mutlu anlar yaşıyor. Geçtiğimiz hafta kızı Leyla ile ilk kez poz veren Korel’in paylaşımına binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

Bergüzar Korel: Sabah Makyajla Uyanmayan Lohusa Da Ne Bileyim!

Zaman zaman yayınladığı karelere düştüğü notlarla da adından söz ettiren oyuncu, son pozuyla gündem oldu. Burçin Çobanoğlu’nun objektifinin karşısına geçen Bergüzar Korel, yorganla poz verdi.

YORGANLA POZ VERDİ
Bir hayli neşeli olduğu görülen ünlü oyuncu, gönderisine, “Sabah makyajla uyanıp, yorgana sarılmayan lohusa da ne bileyim…” notunu düştü. Korel’in esprili gönderisi yaklaşık 90 bin beğeni aldı.

Bergüzar Korel: Sabah Makyajla Uyanmayan Lohusa Da Ne Bileyim!

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap