1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bettina Kuperman kimdir? Manga solisti Ferman Akgül’ün eşi Bettina Kuperman kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Ferman Akgül’ün çocuğu var mı?

Bettina Kuperman kimdir? Manga solisti Ferman Akgül’ün eşi Bettina Kuperman kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Ferman Akgül’ün çocuğu var mı?

featured

Manga solisti Ferman Akgül‘ün eşi kimdir merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, Manga solisti Ferman Akgül‘ün eşi kimdir, kaç yaşında, ismi ne? Ferman Akgül evli mi, ne zaman evlendi, çocuğu var mı? Ayrıntılar sizlerle…

FERMAN AKGÜL EVLENDİ Mİ, EŞİ KİMDİR, ÇOCUĞU VAR MI?

Manga grubunun solisti Ferman Akgül, 10 yıldır birlikte olduğu iki çocuğunun annesi Bettina Kuperman ile evlendi. Nikahtan sonra çektirdikleri pozları paylaşan Akgül, “Her seneki Christmas ve doğum günüm kombosuna bir de resmi nikahımızı ekleyelim artık dedik” notunu yazdı.

Türkçe alternatif rock müziğin MTV ödüllü grubu Manga’nın solisti Ferman Akgül, uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi ile Bodrum’da nikah masasına oturdu.

“KISACASI BİZ EVLENDİK”

10 yıldır birlikte olduğu 2 çocuğunun annesi Bettina Kuperman ile evlenen şarkıcı, güzel haberi de Instagram hesabından paylaştı. Nikah sonrası ailelerle çektirdikleri pozları paylaşan Akgül, “Çocuklu ve evli! İki ülke arasındaki belge farklılıklarından dolayı orada mı olsun burada mı, yazın mı olsun kışın mı, yok çocuklar doğuyor bir bekleyelim diye diye on sene geçmiş. Her seneki Christmas ve doğum günüm kombosuna bir de resmi nikahımızı ekleyelim artık dedik. Kısacası biz evlendik. Seni seviyorum Bettina Kuperman Akgül. Artık resmi olarak Sivas ve Angara’lısın. 26.12.2021… Şahitlerimiz Özgür Can Öney, Alper Akgül ve Bodrum Belediye’sine teşekkürlerimizle” notunu yazdı.

Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da hukuk yüksek lisansı yapan Bettina Kuperman, yönetim danışmanlığı, stratejik planlama, iletişim ve marka geliştirme alanlarında çalışıyor.

Bettina Kuperman Kimdir? Manga Solisti Ferman Akgül'Ün Eşi Bettina Kuperman Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Mesleği Ne? Ferman Akgül'Ün Çocuğu Var Mı?

BETTİNA KUPERMAN KİMDİR? FERMAN AKGÜL’ÜN EŞİ KİMDİR?

Manga solisti Ferman Akgül’ün eşi Bettina Kuperman’dır. Bettina Kuperman Danimarkalıdır. Bettina Kuperman Kopenhag Üniversitesi’nde hukuk alanında yüksek lisans yapmıştır. 2009’dan bu yana Türkiye’de yaşamaktadır ve sık sık Danimarka’ya gidip gelmektedir.

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap