1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Beyazıt Öztürk’ün annesiyle pozuna beğeni yağdı

Beyazıt Öztürk’ün annesiyle pozuna beğeni yağdı

featured

Uzun bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Beyaz Show’ programıyla ekrana gelen Beyazıt Öztürk şimdilerde ‘O Ses Türkiye’ programının jüri üyeleri arasında yer alıyor.

Yarışmayla alakalı fotoğrafları zaman zaman Instagram hesabında paylaşan Beyazıt Öztürk, son olarak annesiyle arabada olduğu bir kareyi Instagram sayfası üzerinden paylaştı. Ünlü şovmenin bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Beyazıt Öztürk'Ün Annesiyle Pozuna Beğeni Yağdı

‘MAL VARLIĞINA EL KONULSUN’
Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Beyazıt Öztürk, Riba Events isimli organizasyon firması ile olan sözleşmesini iptal edince mahkemelik oldu.

Ünlü şovmenin sözleşme gereği vermesi gereken yüzde 20 payı vermemek için sözleşmeyi feshettiğini iddia eden Riba Events firması, Öztürk’ün mal varlıklarına el konulmasını talep etti.

Dilekçeyi inceleyen mahkeme, ünlü şovmenin mal varlığına el konulması talebini reddetti.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap