1. Anasayfa
  2. Oyun

Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?

Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?

Bilgisayarım hangi oyunları kaldırır? Sorusu, bilgisayar oyunlarına karşı ilgisi olan kişiler tarafından sık sık araştırılmaya devam eden bir konudur. Bazı oyunların, büyüklüğü çok fazla olduğu için; bilgisayarda çok fazla yer kaplar. Bu nedenle, her oyunun her bilgisayarda kullanılmaya devam etmesi de maalesef mümkün olmayabilir. Bilgisayar oyunlarının, yüklenebilmesi için; bilgisayarın hafızasının ve işletim sisteminin incelenmesi çok önemlidir

. Eğer, bilgisayar Windows 11 değilse; söz konusu oyunların indirilmesi mümkün olmayabilir. Ancak Windows 7 sürümüne indirilebilecek oyunların varlığı da mevcuttur. Bu konuda net bir bilgiye ulaşılabilmesi için ise, bilgisayarın tüm özelliklerinin detaylı bir şekilde incelenmesi de çok önemlidir. Bu sayede, kullanabileceğiniz oyunları belirlemeniz de mümkün olacaktır. Peki, Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır? diyenler için özel önerilerimiz neler?

En Sevilen Bilgisayar Oyunları

En sevilen bilgisayar oyunları söz konusu olduğu zaman, çok büyük bir kategori karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Son zamanlarda, teknolojinin ilerlemesi dolayısıyla, birden fazla bilgisayar oyunu piyasaya sürülmeye devam etmektedir. Bu oyunların, birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Ancak, son zamanlarda en dikkat çeken oyun türünün savaş oyunları olarak belirlendiği de dikkatlerden kaçmamıştır. Hemen hemen her bilgisayarda kullanılmaya devam eden oyun türleri ise, şu şekilde sıralanmaktadır;

Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?: PUBG

Pubg telefonlarda ve bilgisayarda en sık tercih edilen oyun türleri arasında yerini almaya devam eder. Hem telefona hem de bilgisayara indirilebilen bu oyun, eski bilgisayarlarda da kullanılmaya devam eder. Ancak oyun, diğer oyunlara nazaran daha fazla yer kaplamaktadır. Bu nedenle, bilgisayarlardaki bazı belgelerin temizlenmesi çok önemlidir. Aksi takdirde, oyunun indirilmesi de maalesef mümkün olmayabilir. PUBG oyunu, hemen hemen her yaş grubu tarafından oynanmaya devam ettiği için; sık tercih edilir. Siz de bilgisayarınızda rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız; PUBG’yi tercih edebilirsiniz.

En Popüler 10 Oyun Bilgisayarı yazımız da ilginizi çekebilir.

Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?: Varolant

Varolant da son zamanlarda birçok kullanıcının dikkatini çekmeye devam eden oyun türleri arasında yerini alır. Varolant oyunu da hemen hemen her bilgisayara inebiliyor olsa da bazı zamanlarda teknik sorunlar çıkarabilir. Bu durumlar ise; oyunun yavaş ilerlemesi gibi sorunlardır. Bu nedenle, yeni işletim sistemine sahip bilgisayarı olan kişiler, Varolant oyununa çok daha rahat bir şekilde giriş yapmaktadır. Ancak, eski bilgisayarlara sahip olan kullanıcılar da cihazlarına format atarak; Varolant oynamaya devam edebilirler.

Bilgisayarim Hangi Oyunlari Kaldirir
Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?

Bilgisayar Oyunları Nasıl İndirilir?

Bilgisayar oyunları nasıl indirilir? Diye merak ediyorsanız, bu işlemleri gerçekleştirirken herhangi bir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Ancak oyunu indireceğiniz sitenin, güvenlik politikaları altında hizmet vermeye devam ettiğinden emin olmanız çok önemlidir. Aksi takdirde, bilgisayarınıza virüs bulaşma ihtimali çok yüksektir. Bununla beraber, oyun cd lerinden faydalanarak; sevdiğiniz oyunları bilgisayarınıza kaydetmeniz de mümkündür. Üstelik bu sayede, herhangi bir indirme işlemi yapmanıza gerek olmayacağı için; bilgisayarınızın zarar görme gibi bir ihtimali de söz konusu olmayacaktır.

Paylaş