1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Bir Zamanlar Çukurova neden yok? Bugün Bir Zamanlar Çukurova yok mu? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova neden yok? Bugün Bir Zamanlar Çukurova yok mu? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

featured

Bir Zamanlar Çukurova her hafta yeni bölümü ile izleyicileri ekrana balarken bu hafta diziyi yayın akışında göremeyenler Bir Zamanlar Çukurova neden yok? Bugün Bir Zamanlar Çukurova yok mu? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman yayınlanacak konularını merak etti. Peki, Bir Zamanlar Çukurova neden yok?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Züleyha, Şermin ve Betül’ü konakta barındırmıyor

Şermin, nişanı atan Fikret’ten açıklama ister. Şermin ve Betül’e yapılanların cezasını ödetmek isteyen Züleyha, bu kez ikisini kapının önüne koyar. Birden çok farklı bir hayatın içine düşen Şermin ve Betül, Züleyha’dan intikam almak için and içer.

Hakan, cezaevinde Mahmut’la yüzleşiyor

Polisler, savcıyla kavgaya girişen Hakan’ı gözaltına alır. Hakan, dik başlılığına devam ettikçe Abdülkadir, Hakan’ın bir planı olduğunu anlayıp korkuya kapılır. Cezaevine sevk edilen Hakan, Mahmut’la yüzleşir ve Züleyha’yı vuranın kim olduğunu sorar.

Züleyha, Hakan Gümüşoğlu’nun izinde

Züleyha Hakan Gümüşoğlu’nun kardeşinin öldüğünü haber alır almaz yollara düşer. Fikret de onu korumak için beraber gitmeyi teklif eder. Yola çıkmadan Hakan’a cenazeye katılacağını mesaj bırakan Züleyha, gerçeklere bir adım daha yaklaşır.

BUGÜN BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YOK MU?

Bir Zamanlar Çukurova bugünkü yayın akışında yer almadı. İşe yayın akışı:

Bir Zamanlar Çukurova Neden Yok? Bugün Bir Zamanlar Çukurova Yok Mu? Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap